519817-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Tablettcomputer – IT Technologie pro ZZS JčK na rok 2026 II.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelIT Technologie pro ZZS JčK na rok 2026 II.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy s jedním účastníkem zadávacího řízení pro každou část plnění této zakázky. Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka hardwaru a softwaru pro ZZS JčK, a to v rozsahu jednotlivých částí veřejné zakázky vymezených v zadávací dokumentaci a v technické specifikaci.
Interne KennungOVZS90737/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 30231100 Computerterminals
5. Los
LosLOT-0001
TitelPočítače, notebooky, monitory, servery
BeschreibungPočítače, notebooky, monitory, servery
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
LosLOT-0008
TitelVývoj SOŘ upgrade softwaru pro operační řízení Dispečer RCS Kladno
BeschreibungVývoj SOŘ upgrade softwaru pro operační řízení Dispečer RCS Kladno
Interne Kennung3
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
LosLOT-0007
TitelZáznamová jednotka hovorů a provozu ZOS
BeschreibungZáznamová jednotka hovorů a provozu ZOS
Interne Kennung2