2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybudování odborných učeben na ZŠ v ul. Svážná 2342 v Mostě
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je komplexní modernizace odborných učeben chemie, matematiky a zeměpisu v Základní škole, Svážná 2342, Most. Část 1 – Stavební část Předmětem této části jsou stavební úpravy spočívající zejména v modernizaci stávajících učeben na odborné učebny pro výuku chemie, matematiky a zeměpisu. Jedná se o demontáže původního vybavení, nové silnoproudé a slaboproudé rozvody, výměnu svítidel, renovaci otopných těles, instalaci nových podlah, malby a přípravu prostor v souladu s projektovou dokumentací. Část 2 – AV/IT vybavení a konektivita Tato část zahrnuje dodávku a montáž audiovizuální a výpočetní techniky do modernizovaných učeben včetně souvisejících optických a metalických rozvodů pro LAN i Wi-Fi, instalaci aktivních prvků, zajištění úplného zprovoznění a zaškolení uživatelů. Výsledkem je technické zabezpečení výuky i pro hybridní nebo distanční režim. Část 3 – Nábytek Předmětem je dodávka a montáž nového nábytku pro odborné učebny. Nábytek splňuje požadavky na ergonomii, bezpečnost i materiálové provedení stanovené projektovou dokumentací. Součástí je koordinace s ostatními stavebními a dodavatelskými činnostmi.
Interne Kennung: 9009/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 39160000 Schulmöbel, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 - stavební část
Beschreibung: Předmětem této části jsou stavební úpravy spočívající zejména v modernizaci stávajících učeben na odborné učebny pro výuku chemie, matematiky a zeměpisu. Jedná se o demontáže původního vybavení, nové silnoproudé a slaboproudé rozvody, výměnu svítidel, renovaci otopných těles, instalaci nových podlah, malby a přípravu prostor v souladu s projektovou dokumentací.
Interne Kennung: 9009/2026 - část 1
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy s vybraným zhotovitelem/dodavatelem v průběhu plnění předmětu veřejné zakázky, a to výhradu prodloužení doby pro dokončení (změna termínu plnění): - V případě vzniku mimořádných nepředvídatelných a neodvratitelných okolností (vyšší moc), kterými jsou zejména živelné pohromy, epidemie či závažné společenské události, tj. situace, která znemožní provádět stavební práce nebo realizaci dodávek (např. výrobu, dopravu, instalaci či zprovoznění vybavení). Lhůta ke splnění smluvních povinností se v takovém případě prodlužuje o dobu, kdy nebylo možné plnění realizovat. Lhůta plnění může být prodloužena o dny, kdy tato situace trvala, pokud nemožnost plnění přesáhla v souhrnu dobu 1 týdne. Zhotovitel/dodavatel se zprostí odpovědnosti za prodlení pouze v rozsahu, v jakém nemožnost plnění přesáhla dobu 1 týdne. Tyto dny musí být zapsány ve stavebním deníku nebo jiné odpovídající evidenci plnění a doloženy relevantními doklady (např. popisem nebo dokladem o dané situaci), ze kterých bude jednoznačně vyplývat, že v důsledku této situace nebylo možné plnění realizovat. Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ dále vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy a připouští navýšení nabídkové ceny v průběhu trvání smlouvy v případě zvýšení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty dle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty. V takovém případě bude nabídková cena upravena dle sazeb daně z přidané hodnoty platných v době vzniku zdanitelného plnění za práce a dodávky neprovedené a nevyfakturované.
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 – Nábytek
Beschreibung: Předmětem je dodávka a montáž nového nábytku pro odborné učebny. Nábytek splňuje požadavky na ergonomii, bezpečnost i materiálové provedení stanovené projektovou dokumentací. Součástí je koordinace s ostatními stavebními a dodavatelskými činnostmi.
Interne Kennung: 9009/2026 - část 3
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 – AV/IT vybavení a konektivita
Beschreibung: Tato část zahrnuje dodávku a montáž audiovizuální a výpočetní techniky do modernizovaných učeben včetně souvisejících optických a metalických rozvodů pro LAN i Wi-Fi, instalaci aktivních prvků, zajištění úplného zprovoznění a zaškolení uživatelů. Výsledkem je technické zabezpečení výuky i pro hybridní nebo distanční režim.
Interne Kennung: 9009/2026 - část 2
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen