See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku do pracowni hemodynamicznej i pracowni elektrofizjologii
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku do pracowni hemodynamicznej i pracowni elektrofizjologii dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu w podziale na 15 części. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ, który stanowi również formularz asortymentowo-cenowy. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych, rozporządzenia UE 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, rozporządzenia UE 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych in vitro. 3.Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia składanych przez jednego Wykonawcę. Jeden Wykonawca może złożyć ofertę na całość zamówienia lub na dowolną liczbę jego części. Oferta musi zawierać wszystkie pozycje asortymentowe wymienione w załączniku nr 1 odpowiednio dla każdej z części. Nie dopuszcza się składania ofert na niepełne części. 4. Części zamówienia: 1) Część 1 – Stenty II, 2) Część 2 – Stenty IV, 3) Część 3 – Stenty V, 4) Część 4 – Zestaw do monitorowania ciśnienia, 5) Część 5 – Prowadniki hydrofilne, 6) Część 6 – Test ACT+ do Hemochromu Signature Elite, 7) Część 7 – Cewniki prowadzące II, 8) Część 8 – Cewniki balonowe podstawowe i wysokociśnieniowe I, 9) Część 9 – Cewniki balonowe podstawowe i wysokociśnieniowe II, 10) Część 10 – Cewniki balonowe NC II, 11) Część 11 – Rozruszniki serca I, 12) Część 12 – Rozruszniki serca II, 13) Część 13 – Kardiowertery I, 14) Część 14 – Kardiowertery II, 15) Część 15 – Kardiowertery III,
Vorherige Bekanntmachung: 186875-2026
Interne Kennung: SSM.DZP.200.136.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: zgodnie z art. 138 ust. 4 - 4. Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1. W powyższym postępowaniu składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111730 Angioplastie-Ausstattung, 33141200 Katheter, 33124100 Diagnostikausrüstung, 33124130 Diagnostische Ausstattung, 33184500 Koronare Endoprothesen, 33184200 Vaskuläre Prothesen, 33141620 Sanitätspacks, 33141240 Katheterzubehör, 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung, 33696500 Laborreagenzien, 33182210 Herzschrittmacher, 33182240 Teile und Zubehör für Herzschrittmacher, 33182100 Defibrillator
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Stenty II
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku do pracowni hemodynamicznej i pracowni elektrofizjologii dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu w podziale na 15 części - Część 1 - Stenty II. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ, który stanowi również formularz asortymentowo-cenowy. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych, rozporządzenia UE 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, rozporządzenia UE 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych in vitro. 3. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia składanych przez jednego Wykonawcę. Jeden Wykonawca może złożyć ofertę na całość zamówienia lub na dowolną liczbę jego części. Oferta musi zawierać wszystkie pozycje asortymentowe wymienione w załączniku nr 1 odpowiednio dla każdej z części. Nie dopuszcza się składania ofert na niepełne części.
Interne Kennung: SSM.DZP.200.136.2026/1
Haupteinstufung (cpv): 33184500 Koronare Endoprothesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33184200 Vaskuläre Prothesen, 33111730 Angioplastie-Ausstattung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Przedmiot umowy w czasie trwania niniejszej umowy może ulec zmniejszeniu, jednakże zmniejszenie ilości zamawianego asortymentu nie przekroczy 30%. W przypadku niewykorzystania przez Odbiorcę całości zamówienia Dostawcy nie przysługuje żadne roszczenie.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Stenty IV
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku do pracowni hemodynamicznej i pracowni elektrofizjologii dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu w podziale na 15 części - Część 2 - Stenty IV 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ, który stanowi również formularz asortymentowo-cenowy. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych, rozporządzenia UE 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, rozporządzenia UE 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych in vitro. 3. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia składanych przez jednego Wykonawcę. Jeden Wykonawca może złożyć ofertę na całość zamówienia lub na dowolną liczbę jego części. Oferta musi zawierać wszystkie pozycje asortymentowe wymienione w załączniku nr 1 odpowiednio dla każdej z części. Nie dopuszcza się składania ofert na niepełne części.
Interne Kennung: SSM.DZP.200.136.2026/2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Stenty V
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku do pracowni hemodynamicznej i pracowni elektrofizjologii dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu w podziale na 15 części - Część 3 - Stenty V 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ, który stanowi również formularz asortymentowo-cenowy. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych, rozporządzenia UE 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, rozporządzenia UE 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych in vitro. 3. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia składanych przez jednego Wykonawcę. Jeden Wykonawca może złożyć ofertę na całość zamówienia lub na dowolną liczbę jego części. Oferta musi zawierać wszystkie pozycje asortymentowe wymienione w załączniku nr 1 odpowiednio dla każdej z części. Nie dopuszcza się składania ofert na niepełne części.
Interne Kennung: SSM.DZP.200.136.2026/3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Zestaw do monitorowania ciśnienia
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku do pracowni hemodynamicznej i pracowni elektrofizjologii dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu w podziale na 15 części - Część 4 - Zestaw do monitorowania ciśnienia, 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ, który stanowi również formularz asortymentowo-cenowy. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych, rozporządzenia UE 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, rozporządzenia UE 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych in vitro. 3. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia składanych przez jednego Wykonawcę. Jeden Wykonawca może złożyć ofertę na całość zamówienia lub na dowolną liczbę jego części. Oferta musi zawierać wszystkie pozycje asortymentowe wymienione w załączniku nr 1 odpowiednio dla każdej z części. Nie dopuszcza się składania ofert na niepełne części.
Interne Kennung: SSM.DZP.200.136.2026/4
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Prowadniki hydrofilne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku do pracowni hemodynamicznej i pracowni elektrofizjologii dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu w podziale na 15 części - Część 5 - Prowadniki hydrofilne. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ, który stanowi również formularz asortymentowo-cenowy. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych, rozporządzenia UE 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, rozporządzenia UE 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych in vitro. 3. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia składanych przez jednego Wykonawcę. Jeden Wykonawca może złożyć ofertę na całość zamówienia lub na dowolną liczbę jego części. Oferta musi zawierać wszystkie pozycje asortymentowe wymienione w załączniku nr 1 odpowiednio dla każdej z części. Nie dopuszcza się składania ofert na niepełne części.
Interne Kennung: SSM.DZP.200.136.2026/5
Haupteinstufung (cpv): 33111730 Angioplastie-Ausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141240 Katheterzubehör
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Test ACT+ do Hemochromu Signature Elite
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku do pracowni hemodynamicznej i pracowni elektrofizjologii dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu w podziale na 15 części - Część 6 - Test ACT+ do Hemochromu Signature Elite. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ, który stanowi również formularz asortymentowo-cenowy. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych, rozporządzenia UE 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, rozporządzenia UE 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych in vitro. 3. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia składanych przez jednego Wykonawcę. Jeden Wykonawca może złożyć ofertę na całość zamówienia lub na dowolną liczbę jego części. Oferta musi zawierać wszystkie pozycje asortymentowe wymienione w załączniku nr 1 odpowiednio dla każdej z części. Nie dopuszcza się składania ofert na niepełne części.
Interne Kennung: SSM.DZP.200.136.2026/6
Haupteinstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung, 33696500 Laborreagenzien
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Cewniki prowadzące II
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku do pracowni hemodynamicznej i pracowni elektrofizjologii dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu w podziale na 15 części - Część 7 - Cewniki prowadzące II. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ, który stanowi również formularz asortymentowo-cenowy. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych, rozporządzenia UE 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, rozporządzenia UE 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych in vitro. 3. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia składanych przez jednego Wykonawcę. Jeden Wykonawca może złożyć ofertę na całość zamówienia lub na dowolną liczbę jego części. Oferta musi zawierać wszystkie pozycje asortymentowe wymienione w załączniku nr 1 odpowiednio dla każdej z części. Nie dopuszcza się składania ofert na niepełne części.
Interne Kennung: SSM.DZP.200.136.2026/7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Cewniki balonowe podstawowe i wysokociśnieniowe I
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku do pracowni hemodynamicznej i pracowni elektrofizjologii dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu w podziale na 15 części - Część 8 - Cewniki balonowe podstawowe i wysokociśnieniowe I. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ, który stanowi również formularz asortymentowo-cenowy. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych, rozporządzenia UE 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, rozporządzenia UE 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych in vitro. 3. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia składanych przez jednego Wykonawcę. Jeden Wykonawca może złożyć ofertę na całość zamówienia lub na dowolną liczbę jego części. Oferta musi zawierać wszystkie pozycje asortymentowe wymienione w załączniku nr 1 odpowiednio dla każdej z części. Nie dopuszcza się składania ofert na niepełne części.
Interne Kennung: SSM.DZP.200.136.2026/8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Cewniki balonowe podstawowe i wysokociśnieniowe II
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku do pracowni hemodynamicznej i pracowni elektrofizjologii dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu w podziale na 15 części - Część 9 - Cewniki balonowe podstawowe i wysokociśnieniowe II. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ, który stanowi również formularz asortymentowo-cenowy. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych, rozporządzenia UE 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, rozporządzenia UE 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych in vitro. 3. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia składanych przez jednego Wykonawcę. Jeden Wykonawca może złożyć ofertę na całość zamówienia lub na dowolną liczbę jego części. Oferta musi zawierać wszystkie pozycje asortymentowe wymienione w załączniku nr 1 odpowiednio dla każdej z części. Nie dopuszcza się składania ofert na niepełne części.
Interne Kennung: SSM.DZP.200.136.2026/9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Cewniki balonowe NC II
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku do pracowni hemodynamicznej i pracowni elektrofizjologii dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu w podziale na 15 części - Część 10 - Cewniki balonowe NC II. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ, który stanowi również formularz asortymentowo-cenowy. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych, rozporządzenia UE 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, rozporządzenia UE 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych in vitro. 3. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia składanych przez jednego Wykonawcę. Jeden Wykonawca może złożyć ofertę na całość zamówienia lub na dowolną liczbę jego części. Oferta musi zawierać wszystkie pozycje asortymentowe wymienione w załączniku nr 1 odpowiednio dla każdej z części. Nie dopuszcza się składania ofert na niepełne części.
Interne Kennung: SSM.DZP.200.136.2026/10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Rozruszniki serca I
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku do pracowni hemodynamicznej i pracowni elektrofizjologii dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu w podziale na 15 części - Część 11 - Rozruszniki serca I 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ, który stanowi również formularz asortymentowo-cenowy. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych, rozporządzenia UE 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, rozporządzenia UE 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych in vitro. 3. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia składanych przez jednego Wykonawcę. Jeden Wykonawca może złożyć ofertę na całość zamówienia lub na dowolną liczbę jego części. Oferta musi zawierać wszystkie pozycje asortymentowe wymienione w załączniku nr 1 odpowiednio dla każdej z części. Nie dopuszcza się składania ofert na niepełne części.
Interne Kennung: SSM.DZP.200.136.2026/11
Haupteinstufung (cpv): 33182210 Herzschrittmacher
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182240 Teile und Zubehör für Herzschrittmacher
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Rozruszniki serca II
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku do pracowni hemodynamicznej i pracowni elektrofizjologii dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu w podziale na 15 części - Część 12 - Rozruszniki serca II. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ, który stanowi również formularz asortymentowo-cenowy. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych, rozporządzenia UE 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, rozporządzenia UE 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych in vitro. 3. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia składanych przez jednego Wykonawcę. Jeden Wykonawca może złożyć ofertę na całość zamówienia lub na dowolną liczbę jego części. Oferta musi zawierać wszystkie pozycje asortymentowe wymienione w załączniku nr 1 odpowiednio dla każdej z części. Nie dopuszcza się składania ofert na niepełne części.
Interne Kennung: SSM.DZP.200.136.2026/12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - Kardiowertery I
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku do pracowni hemodynamicznej i pracowni elektrofizjologii dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu w podziale na 15 części - Część 13 - Kardiowertery I. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ, który stanowi również formularz asortymentowo-cenowy. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych, rozporządzenia UE 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, rozporządzenia UE 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych in vitro. 3. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia składanych przez jednego Wykonawcę. Jeden Wykonawca może złożyć ofertę na całość zamówienia lub na dowolną liczbę jego części. Oferta musi zawierać wszystkie pozycje asortymentowe wymienione w załączniku nr 1 odpowiednio dla każdej z części. Nie dopuszcza się składania ofert na niepełne części.
Interne Kennung: SSM.DZP.200.136.2026/13
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182240 Teile und Zubehör für Herzschrittmacher, 33182210 Herzschrittmacher
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 - Kardiowertery II
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku do pracowni hemodynamicznej i pracowni elektrofizjologii dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu w podziale na 15 części - Część 14 - Kardiowertery II. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ, który stanowi również formularz asortymentowo-cenowy. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych, rozporządzenia UE 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, rozporządzenia UE 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych in vitro. 3. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia składanych przez jednego Wykonawcę. Jeden Wykonawca może złożyć ofertę na całość zamówienia lub na dowolną liczbę jego części. Oferta musi zawierać wszystkie pozycje asortymentowe wymienione w załączniku nr 1 odpowiednio dla każdej z części. Nie dopuszcza się składania ofert na niepełne części.
Interne Kennung: SSM.DZP.200.136.2026/14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 - Kardiowertery III
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku do pracowni hemodynamicznej i pracowni elektrofizjologii dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu w podziale na 15 części - Część 15 - Kardiowertery III. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ, który stanowi również formularz asortymentowo-cenowy. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych, rozporządzenia UE 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, rozporządzenia UE 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych in vitro. 3. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia składanych przez jednego Wykonawcę. Jeden Wykonawca może złożyć ofertę na całość zamówienia lub na dowolną liczbę jego części. Oferta musi zawierać wszystkie pozycje asortymentowe wymienione w załączniku nr 1 odpowiednio dla każdej z części. Nie dopuszcza się składania ofert na niepełne części.
Interne Kennung: SSM.DZP.200.136.2026/15