2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud begraafplaatsen Gem. Ridderkerk
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: • Onkruidbeheersing beplantingen • Onkruidbeheersing boomspiegels • Onkruidbeheersing rondom graven • Knippen hagen • Maaien grasveld • Maaien kruidenvegetatie • Bijmaaien rondom bomen Zie bestek
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98371111 Pflege von Friedhofsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst gaat in op 1 maart 2026 tot 28 februari 2027. Na deze periode heeft opdrachtgever het recht om de overeenkomst drie(3) keer te verlengen met respectievelijk 12 maanden tot uiterlijk 28 februari 2030.