2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadu o kodzie 19 12 12 - frakcja nadsitowa z procesu mechanicznego przetwarzania zmieszanych odpadów komunalnych – tzw. balast
Beschreibung: 1. Usługa odbioru i zagospodarowania w procesie R1 i/lub R12 odpadu o kodzie 19 12 12 - frakcja nadsitowa z procesu mechanicznego przetwarzania zmieszanych odpadów komunalnych – tzw. balast, wraz z usługą transportu odpadów z RZUOK Rypin sp. z o.o. w Puszczy Miejskiej 24, gm. Rypin. 2. Przedmiot zamówienia szczegółowo określają załączniki do SWZ: Załącznik nr 2 (Projektowane postanowienia umowy) oraz Załącznik nr 1 (Opis przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: RZUOK_ZP10/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia lub zmniejszenia w zakresie do ± 30% ilości odpadów zamówienia podstawowego. W takiej sytuacji Wykonawcy nie przysługuje prawo do dochodzenia: 1) należności za nieodebraną ilość odpadu, 2) odszkodowania za utracone korzyści. 2. Zamawiający gwarantuje, iż zrealizuje zamówienie na poziomie nie niższym, niż 70 % wolumenu określonego w ilości 1 800 Mg. Ilość odpadów objęta prawem opcji nie może przekroczyć 30% podstawowego zakresu przedmiotu zamówienia.