2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce gastro provozu Zařízení školního stravování Přerov, školní jídelna Za Mlýnem 1 – část „Stavební úpravy a VZT“
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je modernizace gastro provozu školní kuchyně ZŠ Za Mlýnem 1, Přerov, a jejího zázemí. Hlavní úpravou je vyhotovení nových rozvodů vzduchotechniky vč. nových VZT jednotek a výměna elektroinstalace. Vedlejšími úpravami jsou výměnou VZT a elektroinstalace vyvolané stavební práce.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: N006/26/V00007789