519878-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Aushubmaschinen – Bagr - zemní práce
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBagr - zemní práce
Beschreibungdodávka bagru včetně příslušenství, a to včetně dopravy na místo předání - výkon dle ISO 14396 (min 305kW- max. 315kW), emisní norma EU č. V, hmotnost stroje (min. 47,5 t - max. 52 t), přídavné protizávaží (min. 9 t- max. 11 t), podvozek v provedení HD do těžkého terénu, délka násady stroje 3.000 mm, hydraulické rychloupínací zařízení, hydraulický okruh pro práci s drapákem a kladivem, automatické tlumení rázů násady a vyložníku pro práci s hydo. kladivem, kabina ROPS, FOPS, FOGS s mříží včetně klimatizace a topení, dělené sklo 70/30 kabiny se sluneční ochranou, zpětná a boční kamera, osvětlení LED pro provoz v noci, rádio s možností bezdrátového připojení k mobilnímu telefonu, vzduchem odpružená, ventilovaná a vyhřívaná sedačka strojníka, monitor ovládání stroje včetně integrované nivelace a technologické váhy, integrovaná automatická 2D nivelace systém TRIMBLE, integrovaná technologická váha s on-line přenosem dat, programovatelné nastavení limitů - hloubka, výška, dosah a otoč. s příslušentstvím, vzdálené sledovaní stroje s reportem využití stroje s vyhodnocením spotřeby PHM, záruka min. 36 měsíců nebo 4 000 mth na celý stroj, výkon hydrautomatických aulických čerpadel (min 750l/min - max. 800l/min), délka podvozku stroje (min. 5300mm- max. 5500mm), šíře desky pásů s trojitou ostruhou (min 600mm- max. 700mm), šířka podvozku na střed pásu- rozchod pásů (min. 2700mm- max. 2750mm), výška stroje pro ROPS (min. 3100mm-max. 3300mm), přepravní šířka (min. 3100mm- max. 3500mm), délka výložníku (min. 6500 mm- max. 6600mm), hloubkový dosah stroje s lopatou a rychloupínače (min.7 000 mm - max. 8 000 mm), lopata zesílená o objemu (min. 3,2 m3- max - 3,5 m3), šířka lopaty (min. 1750mm- max. 1 900mm), rypná síla na lopatě (min. 280 kN- max. 300 kN), rypná síla na násadě (210kN- max. 250 kN), hydraulické rychloupínací zařízení (min. 210 kN- max. 250 kN), výška zdvihu ramene s lopatou a rychloupínačem (min. 10 000 mm- max. 11 000mm).
Interne KennungBagr - zemní práce
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43262000 Aushubmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43262100 Mechanische Bagger
5. Los
LosLOT-0001