2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uzavření rámcové dohody na dodávky motorové nafty dle ČSN EN 590 (656506)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové kupní dohody s dodavateli, kteří budou pro zadavatele zajišťovat dodávky motorové nafty dle aktuálně platné ČSN EN 590 (656506) v letech 2027-2031, a to na základě výzev k podání nabídky (přílohy č. 2 - Výzva k podání nabídek rámcové dohody).
Interne Kennung: 30/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadávací řízení bude probíhat v režimu zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek (dále jen „zákon“) neboť jde o nadlimitní veřejnou zakázku na dodávky, zadávanou v souvislosti s výkonem relevantní činnosti DPMB, a.s. jako zadavatele sektorové zakázky. Zadávací řízení bude probíhat formou otevřeného řízení. Po vyhodnocení jediného hodnotícího kritéria (výše nabídkové ceny) bude uzavřena rámcová dohoda s více dodavateli.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
5. Los
Los: LOT-0001