519911-2026 - Ergebnis
Tschechien – Schienengleise – Dodávky kolejnic – třída oceli R260 na období 2024 – 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky kolejnic – třída oceli R260 na období 2024 – 2026
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody. Rámcovou dohodu uzavře zadavatel s jedním dodavatelem. Předmětem dílčích veřejných zakázek jsou dodávky kolejnic tvarů (profilů) 49E1, 60E2 a R65 z oceli třídy R260 do organizačních složek zadavatele na území České republiky pro zabezpečení provozuschopnosti železniční dopravní cesty, pro opravu a údržbu tratí dle požadavků organizačních jednotek zadavatele, případně dle potřeby zadavatele též pro investiční akce. Kolejnice budou dodávány v obvykle vyráběných délkách pro bezstykovou kolej (minimálně 74 m), a to včetně naložení, přejímky a dopravy na místo určení (vyjma vyložení materiálu v místě určení). Pro stykovanou kolej v základních vyráběných délkách: • v délce 20 m pro tvar R65, včetně zkrácenin; • v délce 25 m pro tvary 49 E1, 60 E2 a R65, včetně zkrácenin.
Interne Kennung18253/2024-SŽ-GŘ-O8
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensdle zadávací dokumentace
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34941200 Schienengleise
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungZ80123150