See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zdravotnícky nábytok 2
Beschreibung: Predmetom zákazky je vytvorenie dynamického nákupného systému na nákup zdravotníckeho nábytku ako sú nemocničné lôžka, nemocničné nočné stolíky, resuscitačné, viacúčelové, preväzové, prachotesné vozíky, nerezové vozíky, vozíky na prádlo, stretchery a pod., ktoré sú na trhu bežne dostupné. Rozsah verejného obstarávania – hlavný kód CPV: 33192000-2 Zdravotnícky nábytok 33192120-9 Nemocničné lôžka 33192210-7 Vyšetrovacie stoly 33192300-5 Zdravotnícke vybavenie okrem lôžok a stolov. Konkrétny rozsah predmetu zákazky, podrobná špecifikácia a požadované technické parametre, miesto dodania a montáže predmetu zákazky, lehota dodania, ako aj ostatné doplňujúce informácie sú súčasťou jednotlivých výziev v rámci zriadeného DNS, ktoré sú zaslané všetkým kvalifikovaným záujemcom prostredníctvom systému IS EVO. Plnenie je výlučne pre potreby verejného obstarávateľa v priestoroch Univerzitnej nemocnice Martin.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten, 33192210 Untersuchungstische, 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 086/DNS/OVO/10/25Ja