519917-2026 - Ergebnis
Slowenien – Dienstleistungen des Gesundheitswesens – Javni razpis za podelitev koncesije za opravljanje javne službe v osnovni zdravstveni dejavnosti zobozdravstva odraslih v Občini Hrpelje - Kozina
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Javni razpis za podelitev koncesije za opravljanje javne službe v osnovni zdravstveni dejavnosti zobozdravstva odraslih v Občini Hrpelje - Kozina
Beschreibung: Predmet javnega razpisa je podelitev koncesije za opravljanje javne v osnovni zdravstveni dejavnosti na področju zobozdravstva odraslih v Občini Hrpelje – Kozina na podlagi Odloka o podelitvi koncesije za opravljanje javne službe v osnovni zdravstveni dejavnosti zobozdravstva odraslih v Občini Hrpelje - Kozina (Uradni list RS, št. 11/26). Izrazi uporabljeni v besedilu javnega razpisa in razpisne dokumentacije imajo pomen, kot je določen v Zakonu o zdravstveni dejavnosti (Uradni list RS, št. 23/05 – uradno prečiščeno besedilo, 23/05 – uradno prečiščeno besedilo, 15/08 – ZPacP, 23/08, 58/08 – ZZdrS-E, 77/08 – ZDZdr, 40/12 – ZUJF, 14/13, 88/16 – ZdZPZD, 64/17, 1/19 – odl. US, 73/19, 82/20, 152/20 – ZZUOOP, 203/20 – ZIUPOPDVE, 112/21 – ZNUPZ, 196/21 – ZDOsk, 100/22 – ZNUZSZS, 132/22 – odl. US, 141/22 – ZNUNBZ, 14/23 – odl. US, 84/23 – ZDOsk-1, 102/24 – ZZKZ, 32/25 in 112/25 – odl. US; v nadaljevanju: ZZDej) in v Odloku o podelitvi koncesije za opravljanje javne službe v osnovni zdravstveni dejavnosti zobozdravstva odraslih v Občini Hrpelje - Kozina (Uradni list RS, št. 11/26).
Interne Kennung: 014-2/2026
Zentrale Elemente des Verfahrens: Predmet javnega razpisa je podelitev koncesije za opravljanje javne v osnovni zdravstveni dejavnosti na področju zobozdravstva odraslih v Občini Hrpelje – Kozina na podlagi Odloka o podelitvi koncesije za opravljanje javne službe v osnovni zdravstveni dejavnosti zobozdravstva odraslih v Občini Hrpelje - Kozina (Uradni list RS, št. 11/26). Izrazi uporabljeni v besedilu javnega razpisa in razpisne dokumentacije imajo pomen, kot je določen v Zakonu o zdravstveni dejavnosti (Uradni list RS, št. 23/05 – uradno prečiščeno besedilo, 23/05 – uradno prečiščeno besedilo, 15/08 – ZPacP, 23/08, 58/08 – ZZdrS-E, 77/08 – ZDZdr, 40/12 – ZUJF, 14/13, 88/16 – ZdZPZD, 64/17, 1/19 – odl. US, 73/19, 82/20, 152/20 – ZZUOOP, 203/20 – ZIUPOPDVE, 112/21 – ZNUPZ, 196/21 – ZDOsk, 100/22 – ZNUZSZS, 132/22 – odl. US, 141/22 – ZNUNBZ, 14/23 – odl. US, 84/23 – ZDOsk-1, 102/24 – ZZKZ, 32/25 in 112/25 – odl. US; v nadaljevanju: ZZDej) in v Odloku o podelitvi koncesije za opravljanje javne službe v osnovni zdravstveni dejavnosti zobozdravstva odraslih v Občini Hrpelje - Kozina (Uradni list RS, št. 11/26).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet javnega razpisa je podelitev koncesije za opravljanje javne v osnovni zdravstveni dejavnosti na področju zobozdravstva odraslih v Občini Hrpelje – Kozina na podlagi Odloka o podelitvi koncesije za opravljanje javne službe v osnovni zdravstveni dejavnosti zobozdravstva odraslih v Občini Hrpelje - Kozina (Uradni list RS, št. 11/26).
Interne Kennung: 522265