See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa i montaż prasy belującej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż 1 szt. prasy belującej dla potrzeb Zakładu Gospodarki Komunalnej „Bolesław” sp. z o.o. w Bolesławiu. 2 Opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 7 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 371908-2026
Interne Kennung: 3/ZP/2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Procedura otwarta - przetarg nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42996200 Schlammpressen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż 1 szt. prasy belującej dla potrzeb Zakładu Gospodarki Komunalnej „Bolesław” sp. z o.o. w Bolesławiu. 2. Opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 7 do SWZ.
Menge: 1 Stück