See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maitinimo paslaugos 2026 m. Lietuvos moksleivių dainų šventės dalyvių apgyvendinimo vietose VI
Beschreibung: Neskelbiamų derybų pirkimas skubos tvarka
Interne Kennung: 8522660
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55320000 Servieren von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Gabijos progimnazijoje
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Gabijos progimnazijoje
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Grigiškių Šviesos gimnazijoje
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Grigiškių Šviesos gimnazijoje
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Emilijos Pliaterytės progimnazijoje
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Emilijos Pliaterytės progimnazijoje
Interne Kennung: 3