519937-2026 - Ergebnis
Litauen – Servieren von Mahlzeiten – Maitinimo paslaugos 2026 m. Lietuvos moksleivų dainų šventės dalyvių apgyvendinimo vietose V
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maitinimo paslaugos 2026 m. Lietuvos moksleivų dainų šventės dalyvių apgyvendinimo vietose V
Beschreibung: maitinimo paslaugoms įvairiose dalyvių apgyvendinimo vietose arba šalia jų
Vorherige Bekanntmachung: 326619-2026
Interne Kennung: 7811377
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55320000 Servieren von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus „Žaros“ gimnazijoje
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus „Žaros“ gimnazijoje
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazijoje
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazijoje
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus miesto sporto mokykloje „Sostinės tauras“
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus miesto sporto mokykloje „Sostinės tauras“
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazijoje
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazijoje
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Gabijos gimnazijoje
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Gabijos gimnazijoje
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Lazdynų mokykloje
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Lazdynų mokykloje
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Baltupių progimnazijoje
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Baltupių progimnazijoje
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Senvagės gimnazijoje
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Senvagės gimnazijoje
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Salininkų gimnazijoje
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Salininkų gimnazijoje
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Minties gimnazijoje
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Minties gimnazijoje
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijoje
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijoje
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus komunalinių paslaugų mokykloje
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus komunalinių paslaugų mokykloje
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybos technologijų fakultete
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybos technologijų fakultete
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Simono Daukanto progimnazijoje
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Simono Daukanto progimnazijoje
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus statybininkų rengimo centre
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus statybininkų rengimo centre
Interne Kennung: 15