See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zespołów i elementów wykonawczych i sterujących hydrauliki sterowniczej do sekcji obudów zmechanizowanych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-15
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zespołów i elementów wykonawczych i sterujących hydrauliki sterowniczej do sekcji obudów zmechanizowanych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-15. Rodzaj i ilości zadań szczegółowo określono w Formularzu Ofertowym, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 386157-2024
Vorherige Bekanntmachung: 60842-2025
Interne Kennung: 702401603
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43140000 Mobile hydraulische Grubenausbausysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: umowa nr 702501689
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą Centrum Hydrauliki DOH Sp. z o.o. w zakresie zadań nr 2, 5, 7, 13, 14 oraz 51 w pozycji 13, 35, 52, 53 oraz 55 na dostawy zespołów i elementów wykonawczych i sterujących hydrauliki sterowniczej do sekcji obudów zmechanizowanych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-15.
Los: LOT-0002
Titel: umowa nr 702501687
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe SORBEX Bogusław Soremski w zakresie zadania nr 37 oraz 51 w pozycji 21 na dostawy zespołów i elementów wykonawczych i sterujących hydrauliki sterowniczej do sekcji obudów zmechanizowanych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-15.
Los: LOT-0003
Titel: umowa nr 702501690
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą Zakład Produkcyjno-Handlowy Mechaniki Maszyn METAL-SZLIF S.C. Wiesław, Mateusz, Szymon Paleczny w zakresie zadania nr 27, 28, 31-34 oraz 51 w pozycji 2-4, 16, 25, 41, i 51 na dostawy zespołów i elementów wykonawczych i sterujących hydrauliki sterowniczej do sekcji obudów zmechanizowanych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-15.
Los: LOT-0004
Titel: umowa nr 702501692
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą Centrum Usług Górniczych Sp. z o.o. w zakresie zadania nr 29, 30, 35, 36 oraz 40 na dostawy zespołów i elementów wykonawczych i sterujących hydrauliki sterowniczej do sekcji obudów zmechanizowanych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-15.
Los: LOT-0005
Titel: umowa nr 702501686
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą JMMS Hydraulika Sp. z o.o. w zakresie części zamówienia nr 25 oraz 51 w pozycji 30 i 33 na dostawy zespołów i elementów wykonawczych i sterujących hydrauliki sterowniczej do sekcji obudów zmechanizowanych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-15.
Los: LOT-0006
Titel: umowa nr 702501693
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą GRENEVIA S.A., Al. Roździeńskiego 1A, 40-202 Katowice w zakresie części zamówienia nr 3, 6, 8, 12, 16, 18, 23, 26, 38, 39, 41-50 oraz 51 w pozycji 1, 9-11, 14, 27, 28, 37-39, 43, 46, 48, 54 i 57 na dostawy zespołów i elementów wykonawczych i sterujących hydrauliki sterowniczej do sekcji obudów zmechanizowanych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-15.
Los: LOT-0007
Titel: umowa nr 702501691
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą D & I Sp. z o.o. w zakresie części zamówienia nr 1, 9 oraz 51 w pozycji 5, 18, 24, 36, 45, 50 i 56 na dostawy zespołów i elementów wykonawczych i sterujących hydrauliki sterowniczej do sekcji obudów zmechanizowanych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-15.
Los: LOT-0009
Titel: umowa nr 702501688
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą Konsorcjum: MAS Sp. z o.o., PETEK i Wspólnicy Sp. z o.o. Sp. k., TECH-POL Sp. z o.o., EHS Sp. z o.o. w zakresie części zamówienia nr 4, 10, 11, 15, 17, 19-22, 24 oraz 51 w pozycji 8, 12, 15, 20, 22, 23, 29, 32, 34, 40, 42, 47 i 49 na dostawy zespołów i elementów wykonawczych i sterujących hydrauliki sterowniczej do sekcji obudów zmechanizowanych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-15.