See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Promocja miasta Gdańska poprzez sport zakwalifikowany do najwyższej klasy rozgrywkowej (dyscyplina rugby mężczyzn) w okresie od zawarcia umowy do 21 czerwca 2026 roku (sezon 2025/2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie przez Stowarzyszeniem Kultury Fizycznej Rugby Club Lechia Gdańsk, działań promocyjnych określonych w załączniku nr 1 do umowy, w terminie od dnia zawarcia umowy do dnia 21 czerwca 2026 r., w związku z udziałem zespołu Rugby Club Lechia Gdańsk w rozgrywkach Ekstraligi rugby mężczyzn.
Interne Kennung: BZP.271.32.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Promocja miasta Gdańska poprzez sport zakwalifikowany do najwyższej klasy rozgrywkowej (dyscyplina rugby mężczyzn) w okresie od zawarcia umowy do 21 czerwca 2026 roku (sezon 2025/2026)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie przez Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Rugby Club Lechia Gdańsk, działań promocyjnych określonych w załączniku nr 1 do umowy, w terminie od dnia zawarcia umowy do dnia 21 czerwca 2026 r., w związku z udziałem zespołu Rugby Club Lechia Gdańsk w rozgrywkach Ekstraligi rugby mężczyzn.