2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z leasingiem operacyjnym pojazdu specjalistycznego do czyszczenia kanalizacji.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z leasingiem operacyjnym pojazdu specjalistycznego do czyszczenia kanalizacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) określa Załącznik nr 5 do SWZ oraz projektowe postanowienia umowne Załącznik nr 4 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wraz z leasingiem operacyjnym pojazdu specjalistycznego do czyszczenia kanalizacji
Interne Kennung: EZP-2/-/2026/AL
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
Menge: 1 Stück