2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa nowego obiektu Komendy Powiatowej Policji w Kole
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z budową obiektu Komendy Powiatowej Policji w Kole zlokalizowanego przy ul. Cegielnianej. 2. Zakres robót zamówienia podstawowego obejmuje: 2.1) budowę budynku administracyjno–biurowego: 2.1.1) o powierzchni użytkowej ok. 4 800 m2, 2.1.2) liczbie kondygnacji 4 w tym 1 podziemnej, 2.1.3) w którym, zlokalizowana jest strzelnica kulowa 4 stanowiskowa, o osi strzelania 25 m, 2.1.4) wyposażonym w: 2.1.4.1) instalacje: wodną, kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, wentylacji mechanicznej, klimatyzacji, elektryczną, videodomofonową, radiowo telewizyjna, 2.1.4.2) systemy bezpieczeństwa budynków: kontroli dostępu (SKD), sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), sygnalizacji pożaru (SSP), monitoringu wizyjnego (CCTV), 2.1.4.3) sieć strukturalną, 2.1.4.4) system zasilania rezerwowego i gwarantowanego, 2.2) wykonanie zagospodarowania terenu na powierzchni ok. 8 500 m2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia podstawowego został określony w dokumentacji wykonawczej stanowiącej załącznik nr 7 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia podstawowego został określony w dokumentacji wykonawczej stanowiącej załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZZP.2380.34.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zostały określone w SWZ
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45216000 Bauarbeiten an Gebäuden für öffentliche Einrichtungen oder für Not- und Rettungsdienste und an Militärgebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111291 Erschließungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z budową obiektu Komendy Powiatowej Policji w Kole zlokalizowanego przy ul. Cegielnianej. 2. Zakres robót zamówienia podstawowego obejmuje: 2.1) budowę budynku administracyjno–biurowego: 2.1.1) o powierzchni użytkowej ok. 4 800 m2, 2.1.2) liczbie kondygnacji 4 w tym 1 podziemnej, 2.1.3) w którym, zlokalizowana jest strzelnica kulowa 4 stanowiskowa, o osi strzelania 25 m, 2.1.4) wyposażonym w: 2.1.4.1) instalacje: wodną, kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, wentylacji mechanicznej, klimatyzacji, elektryczną, videodomofonową, radiowo telewizyjna, 2.1.4.2) systemy bezpieczeństwa budynków: kontroli dostępu (SKD), sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), sygnalizacji pożaru (SSP), monitoringu wizyjnego (CCTV), 2.1.4.3) sieć strukturalną, 2.1.4.4) system zasilania rezerwowego i gwarantowanego, 2.2) wykonanie zagospodarowania terenu na powierzchni ok. 8 500 m2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia podstawowego został określony w dokumentacji wykonawczej stanowiącej załącznik nr 7 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, której przedmiotem jest wykonanie robót budowlanych w zakresie: 1) budowy budynku dowodów rzeczowych o powierzchni użytkowej ok. 190 m2 liczbie kondygnacji 1, wyposażonym w instalację elektryczną, systemami bezpieczeństwa budynku: SKD i CCTV albo wykonanie zagospodarowania terenu na powierzchni zabudowy tego obiektu; 2) budowy budynku przewodników psów o powierzchni użytkowej ok. 170 m2, liczbie kondygnacji 2, wyposażonym w instalacje: instalacje: wodną, kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, wentylacji mechanicznej, klimatyzacji, elektryczną, systemy bezpieczeństwa budynku: SKD, SSP i CCTV oraz sieć strukturalną, wraz z kojcami dla psów albo wykonanie zagospodarowania terenu na powierzchni zabudowy tego obiektu; 3) budowy wieży telekomunikacyjnej wraz z systemem antenowym o wysokości ok. 49 mnpt albo wykonanie zagospodarowania terenu na powierzchni zabudowy tego obiektu. Szczegółowy zakres zamówienia realizowanego w ramach opcji został określony w formularzu ofertowym oraz dokumentacji wykonawczej. Szczegółowe informacje dotyczące warunków skorzystania z opcji zostały określone w § 21 projektu umowy stanowiącego załącznik nr 5 do SWZ.