2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluge održavanja službenih automobila u vlasništvu Državnog inspektorata
Beschreibung: Predmet nabave su usluge tekućeg održavanja, servisiranja i popravaka službenih vozila izvan jamstvenog roka za potrebe Državnog inspektorata. Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u Prilogu 1 - Tehničke specifikacije.
Interne Kennung: OP-10/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
5. Los
Los: LOT-0000