520052-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Maschinen zur Reinigung von Abwasser – Zkapacitnění kalové koncovky ČOV Rudná
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZkapacitnění kalové koncovky ČOV Rudná
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je zvýšení kapacity kalové koncovky ČOV Rudná řešené výměnou technologie strojního odvodnění kalu o výkonu 3 m3/hod v stávajícím objektu 936 za zařízení s vyšší kapacitou. Součástí předmětu plnění je rovněž zajištění likvidace přebytečného kalu dodavatelem.
Interne KennungRUD 028
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensNadlimitní režim Otevřené řízení Veřejná zakázka na dodávky
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42996000 Maschinen zur Reinigung von Abwasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45259100 Reparatur und Wartung von Kläranlagen
5. Los
LosLOT-0001