520058-2026 - Ergebnis
Ungarn – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Élelmiszer alapanyag beszerzés–Aranyalma Fejér VM
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Élelmiszer alapanyag beszerzés–Aranyalma Fejér VM
Beschreibung: „Élelmiszer alapanyag beszerzése az Aranyalma Integrált Szociális Intézmény Fejér Vármegye részére” Élelmiszer alapanyag beszerzése 6 részben és a tárgyi eljárás eredményeként adásvételi keretszerződés megkötése 24 hónap időtartamra az Aranyalma Integrált Szociális Intézmény Fejér Vármegye részére. A közbeszerzés teljes mennyisége: 1. rész: Tej, tejtermékek: 455.490 db, 28.160 kg, 91.790 liter, 1400 doboz 2. rész: Húsok, húskészítmények: 126.500 kg 3. rész: Zöldségek-gyümölcsök: 200.000 db, 240.979 kg 4. rész: Kenyér, pékáru: 540.100 db, 138.900 kg 5. rész: Szárazáru termékek: 185.400 db, 125.164 kg, 43.460 liter 2820 doboz 6. rész: Mirelit: 4000 db, 102.960 kg Mindösszesen: 1.384.990 db, 762.663 kg, 135.250 liter, 4220 doboz A szerződő intézményhez tartozó telephelyek, vonatkozásában bekövetkező olyan, az elnevezésüket, székhelyüket, címüket, szállítási, teljesítési helyként történő működésüket érintő, módosulásokat, amelyek jogutódlás és/vagy intézményi változás következtében szükségesek és adott vármegye közigazgatási határain belül történnek, a Kbt. 141. § (4) bekezdés a) pontja alapján külön szerződésmódosítás nélkül megtehetők. Felek a fentiek szerinti változásokat a Kbt. 141. § (4) bekezdés a) pontja szerinti esetnek tekintik. Ajánlatkérő az alkalmazott értékelési szempont körében felhívja továbbá az ajánlattevők figyelmét, hogy az ajánlati felhívás BT24 jelen pontjában részletezett tájékoztató mennyiségeket tartalmazó terméktáblázat beárazásával kiszámított nettó ajánlati összár kizárólag az ajánlatok érdemi összehasonlítására szolgáló számadat, ajánlatkérő a szerződés keretösszegét az ajánlati felhívás BT24 pontjában szereplő adott keretösszeg mértékében állapítja meg.
Vorherige Bekanntmachung: 326135-2026
Interne Kennung: EKR000821382026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tej, tejtermékek
Beschreibung: A megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, Ajánlatkérő fenntartja a változtatás jogát az előre nem pontosan tervezhető igényekre tekintettel. Tájékoztató jellegű beszerzési mennyiség: 1. rész: Tej, tejtermékek: 455.490 db, 28.160 kg, 91.790 liter, 1400 doboz, mely a kiadott Terméktáblázatban részletezett termékfajták és mennyiségek szerint oszlik meg. A közbeszerzési szerződés keretösszege nettó 128 500 000,- Ft, melynek legalább 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget Ajánlatkérő. Ajánlatkérő jogosult, hogy a megadott teljesítési helyszínek tekintetében adott hétre vagy alkalomra ne kérjen szállítást. Ajánlatkérő a megadott keretösszeg teljes kimerüléséig tartja fenn a jogot a megrendelések kibocsátásra. A szerződés hatálya annak mindkét fél általi aláírásától számított 24 hónapos határozott időtartam azzal, hogy a fenti időtartam lejárata előtt akkor szűnik meg a szerződés, ha a keretösszeg kimerül. A részletes feladatleírás: KD.
Interne Kennung: EKR000821382026/1
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: Húsok, húskészítmények
Beschreibung: A megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, Ajánlatkérő fenntartja a változtatás jogát az előre nem pontosan tervezhető igényekre tekintettel. Tájékoztató jellegű beszerzési mennyiség: 2. rész: Húsok, húskészítmények: 126 500 kg, mely a kiadott Terméktáblázatban részletezett termékfajták és mennyiségek szerint oszlik meg. A közbeszerzési szerződés keretösszege nettó 213 500 000,- Ft, melynek legalább 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget Ajánlatkérő. Ajánlatkérő jogosult, hogy a megadott teljesítési helyszínek tekintetében adott hétre vagy alkalomra ne kérjen szállítást. Ajánlatkérő a megadott keretösszeg teljes kimerüléséig tartja fenn a jogot a megrendelések kibocsátásra. A szerződés hatálya annak mindkét fél általi aláírásától számított 24 hónapos határozott időtartam azzal, hogy a fenti időtartam lejárata előtt akkor szűnik meg a szerződés, ha a keretösszeg kimerül. A részletes feladatleírás: KD.
Interne Kennung: EKR000821382026/2
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Zöldségek-gyümölcsök
Beschreibung: A megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, Ajánlatkérő fenntartja a változtatás jogát az előre nem pontosan tervezhető igényekre tekintettel. Tájékoztató jellegű beszerzési mennyiség: 3. rész: Zöldségek-gyümölcsök: 200.000 db, 240.979 kg, mely a kiadott Terméktáblázatban részletezett termékfajták és mennyiségek szerint oszlik meg. A közbeszerzési szerződés keretösszege nettó 112 000 000,- Ft, melynek legalább 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget Ajánlatkérő. Ajánlatkérő jogosult, hogy a megadott teljesítési helyszínek tekintetében adott hétre vagy alkalomra ne kérjen szállítást. Ajánlatkérő a megadott keretösszeg teljes kimerüléséig tartja fenn a jogot a megrendelések kibocsátásra. A szerződés hatálya annak mindkét fél általi aláírásától számított 24 hónapos határozott időtartam azzal, hogy a fenti időtartam lejárata előtt akkor szűnik meg a szerződés, ha a keretösszeg kimerül. A részletes feladatleírás: KD.
Interne Kennung: EKR000821382026/3
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0004
Titel: Kenyér, pékáru
Beschreibung: A megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, Ajánlatkérő fenntartja a változtatás jogát az előre nem pontosan tervezhető igényekre tekintettel. Tájékoztató jellegű beszerzési mennyiség: 4. rész: Kenyér, pékáru: 540.100 db, 138.900 kg, mely a kiadott Terméktáblázatban részletezett termékfajták és mennyiségek szerint oszlik meg. A közbeszerzési szerződés keretösszege nettó 120 500 000,- Ft, melynek legalább 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget Ajánlatkérő. Ajánlatkérő jogosult, hogy a megadott teljesítési helyszínek tekintetében adott hétre vagy alkalomra ne kérjen szállítást. Ajánlatkérő a megadott keretösszeg teljes kimerüléséig tartja fenn a jogot a megrendelések kibocsátásra. A szerződés hatálya annak mindkét fél általi aláírásától számított 24 hónapos határozott időtartam azzal, hogy a fenti időtartam lejárata előtt akkor szűnik meg a szerződés, ha a keretösszeg kimerül. A részletes feladatleírás: KD.
Interne Kennung: EKR000821382026/4
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0005
Titel: Szárazáru termékek
Beschreibung: A megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, Ajánlatkérő fenntartja a változtatás jogát az előre nem pontosan tervezhető igényekre tekintettel. Tájékoztató jellegű beszerzési mennyiség: 5. rész: Szárazáru termékek: 185.400 db, 125.164 kg, 43.460 liter 2820 doboz, mely a kiadott Terméktáblázatban részletezett termékfajták és mennyiségek szerint oszlik meg. A közbeszerzési szerződés keretösszege nettó 115 000 000,- Ft, melynek legalább 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget Ajánlatkérő. Ajánlatkérő jogosult, hogy a megadott teljesítési helyszínek tekintetében adott hétre vagy alkalomra ne kérjen szállítást. Ajánlatkérő a megadott keretösszeg teljes kimerüléséig tartja fenn a jogot a megrendelések kibocsátásra. A szerződés hatálya annak mindkét fél általi aláírásától számított 24 hónapos határozott időtartam azzal, hogy a fenti időtartam lejárata előtt akkor szűnik meg a szerződés, ha a keretösszeg kimerül. A részletes feladatleírás: KD.
Interne Kennung: EKR000821382026/5
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0006
Titel: Mirelit
Beschreibung: A megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, Ajánlatkérő fenntartja a változtatás jogát az előre nem pontosan tervezhető igényekre tekintettel. Tájékoztató jellegű beszerzési mennyiség: 6. rész: Mirelit: 4000 db, 102.960 kg, mely a kiadott Terméktáblázatban részletezett termékfajták és mennyiségek szerint oszlik meg. A közbeszerzési szerződés keretösszege nettó 91 000 000,- Ft, melynek legalább 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget Ajánlatkérő. Ajánlatkérő jogosult, hogy a megadott teljesítési helyszínek tekintetében adott hétre vagy alkalomra ne kérjen szállítást. Ajánlatkérő a megadott keretösszeg teljes kimerüléséig tartja fenn a jogot a megrendelések kibocsátásra. A szerződés hatálya annak mindkét fél általi aláírásától számított 24 hónapos határozott időtartam azzal, hogy a fenti időtartam lejárata előtt akkor szűnik meg a szerződés, ha a keretösszeg kimerül. A részletes feladatleírás: KD.
Interne Kennung: EKR000821382026/6