520067-2026 - Ergebnis
Tschechien – Schutz- und Sicherheitskleidung – Zásahové ochranné oděvy jednovrstvé GFFFV
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZásahové ochranné oděvy jednovrstvé GFFFV
BeschreibungDodávka 220 ks ochranných oděvů GFFFV. Předmětem plnění veřejné zakázky je pořízení výstrojních součástek pro modul pozemního hašení lesních požárů (GFFFV), který je nezbytnou podmínkou pro úspěšné absolvování certifikačního procesu podle prováděcího rozhodnutí Komise 2014/762/EU, umožní zařazení modulu do Evropského souboru civilní ochrany (ECPP) pro mezinárodní mise v rámci Mechanismus civilní ochrany Unie (UCPM).
Interne KennungMV-45702/PO-PSM-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
5. Los
LosLOT-0003
BeschreibungDodávka 220 ks ochranných oděvů GFFFV.
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 131 odst. 5 ve spojení s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje následující možnou změnu závazku po dobu trvání smlouvy. Když v průběhu trvání smlouvy dojde ke změně (snížení/zvýšení) zákonné sazby DPH, bude celková cena předmětu plnění upravena (snížena/zvýšena) tak, aby odpovídala změně zákonné sazby DPH.