2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jiříkov – Rekonstrukce budovy kina v kulturní centrum
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění kompletních architektonických, projekčních a souvisejících služeb pro přeměnu stávajícího objektu bývalého kina Svět na víceúčelové kulturní a komunitní centrum obce Jiříkov, a to od zpracování architektonické studie, jejíž nedílnou součástí je i návrh budoucího programu a provozu budovy, zpracování projektové dokumentace přes inženýrskou činnost až po výkon autorského dozoru při realizaci stavby.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 005-572-D