520073-2026 - Ergebnis
Slowenien – Medizinische Geräte – Dobava medicinskega potrošnega materiala - KATETRI URINSKI IN VREČKE URINSKE (POZIV 23)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dobava medicinskega potrošnega materiala - KATETRI URINSKI IN VREČKE URINSKE (POZIV 23)
Beschreibung: Predmet javnega naročila je dobava medicinskega potrošnega materiala. Naročnik je objavil postopek vzpostavitve dinamičnega nabavnega sistema (v nadaljevanju DNS). Javno naročilo se vodi ob upoštevanju pravil omejenega postopka v skladu z 41. členom ZJN-3, razen pravil glede dolžine roka za prejem prijav za sodelovanje in roka za prejem ponudb ter drugih pravil, kot so opredeljena v 49. členu ZJN-3, ki ureja DNS in predmetnih splošnih pogojev izvajanja dinamičnega nabavnega sistema.
Interne Kennung: JN-45896
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 0001 Urinski katetri za enkratno kateterizacijo, z nastavkom za brizgo s kateterskim nastavkom
Beschreibung: 0001 Urinski katetri za enkratno kateterizacijo, z nastavkom za brizgo s kateterskim nastavkom
Interne Kennung: 492864
Los: LOT-0002
Titel: 0002 Urinski katetri za enkratno kateterizacijo, z nastavkom za brizgo s kateterskim nastavkom, ženski
Beschreibung: 0002 Urinski katetri za enkratno kateterizacijo, z nastavkom za brizgo s kateterskim nastavkom, ženski
Interne Kennung: 522151
Los: LOT-0003
Titel: 0003 Urinski katetri z balonom-dvopotni, lateks, prevlečen s hidrogelom, z ravnim in zaobljenim vrhom
Beschreibung: 0003 Urinski katetri z balonom-dvopotni, lateks, prevlečen s hidrogelom, z ravnim in zaobljenim vrhom
Interne Kennung: 522152
Los: LOT-0004
Titel: 0004 Urinski katetri z balonom-dvopotni, silikoniziran lateks, z ravnim in zaobljenim vrhom
Beschreibung: 0004 Urinski katetri z balonom-dvopotni, silikoniziran lateks, z ravnim in zaobljenim vrhom
Interne Kennung: 522153
Los: LOT-0005
Titel: 0005 Urinski katetri z balonom-dvopotni, 100% silikon, z ravnim in zaobljenim vrhom
Beschreibung: 0005 Urinski katetri z balonom-dvopotni, 100% silikon, z ravnim in zaobljenim vrhom
Interne Kennung: 522154
Los: LOT-0006
Titel: 0006 Urinski katetri z balonom-dvopotni; lateks,prevlečen s hidrogelom ali ptfe;s koničastim vrhom
Beschreibung: 0006 Urinski katetri z balonom-dvopotni; lateks,prevlečen s hidrogelom ali ptfe;s koničastim vrhom
Interne Kennung: 522155
Los: LOT-0007
Titel: 0007 Urinski katetri z balonom-tripotni, silikoniziran lateks, z ukrivljenim in zaobljenim vrhom
Beschreibung: 0007 Urinski katetri z balonom-tripotni, silikoniziran lateks, z ukrivljenim in zaobljenim vrhom
Interne Kennung: 522156
Los: LOT-0008
Titel: 0008 Urinski katetri z balonom-tripotni, 100% silikon, z ukrivljenim in zaobljenim vrhom
Beschreibung: 0008 Urinski katetri z balonom-tripotni, 100% silikon, z ukrivljenim in zaobljenim vrhom
Interne Kennung: 522157
Los: LOT-0009
Titel: 0009 Urinski dvopotni katetri s senzorjem za merjenje telesne temperature
Beschreibung: 0009 Urinski dvopotni katetri s senzorjem za merjenje telesne temperature
Interne Kennung: 522158
Los: LOT-0010
Titel: 0010 Urnske vrečke za merjenje urne diureze
Beschreibung: 0010 Urnske vrečke za merjenje urne diureze
Interne Kennung: 522160
Los: LOT-0011
Titel: 0011 Urinska vrečka za pritrditev na nogo
Beschreibung: 0011 Urinska vrečka za pritrditev na nogo
Interne Kennung: 522161
Los: LOT-0012
Titel: 0012 Urinska vrečka za otroke - konusen nastavek
Beschreibung: 0012 Urinska vrečka za otroke - konusen nastavek
Interne Kennung: 522162
Los: LOT-0013
Titel: 0013 Urinska vrečka za otroke - luer lock nastavek
Beschreibung: 0013 Urinska vrečka za otroke - luer lock nastavek
Interne Kennung: 522163
Los: LOT-0014
Titel: 0014 Urinska vrečka zbiralna z dvojnim držalom
Beschreibung: 0014 Urinska vrečka zbiralna z dvojnim držalom
Interne Kennung: 522164
Los: LOT-0015
Titel: 0015 Drenažna vrečka z izpustom
Beschreibung: 0015 Drenažna vrečka z izpustom
Interne Kennung: 522165
Los: LOT-0016
Titel: 0016 Drenažna vrečka za žolčno drenažo
Beschreibung: 0016 Drenažna vrečka za žolčno drenažo
Interne Kennung: 522166
Los: LOT-0017
Titel: 0017 Samolepilne urinske vrečke za otroke-navadne
Beschreibung: 0017 Samolepilne urinske vrečke za otroke-navadne
Interne Kennung: 522167
Los: LOT-0018
Titel: 0018 Pediatrična urinska vrečka: urinocol boy/ girl
Beschreibung: 0018 Pediatrična urinska vrečka: urinocol boy/ girl
Interne Kennung: 522168
Los: LOT-0019
Titel: 0019 Urinski zamašek- zamašek za katetre
Beschreibung: 0019 Urinski zamašek- zamašek za katetre
Interne Kennung: 522169
Los: LOT-0020
Titel: 0020 Priključek med katetrom in vrečko
Beschreibung: 0020 Priključek med katetrom in vrečko
Interne Kennung: 522170
Los: LOT-0021
Titel: 0021 Ureteralni stent set JJ z aplikacijskim sistemom
Beschreibung: 0021 Ureteralni stent set JJ z aplikacijskim sistemom
Interne Kennung: 522172
Los: LOT-0022
Titel: 0022 Endoproteza Mono-J za zunanjo drenažo
Beschreibung: 0022 Endoproteza Mono-J za zunanjo drenažo
Interne Kennung: 522174
Los: LOT-0023
Titel: 0023 Konektor za ureteralni kateter s podaljškom
Beschreibung: 0023 Konektor za ureteralni kateter s podaljškom
Interne Kennung: 522176
Los: LOT-0024
Titel: 0024 Konektor za ureteralni kateter
Beschreibung: 0024 Konektor za ureteralni kateter
Interne Kennung: 522182
Los: LOT-0025
Titel: 0025 Nosilec za urinsko vrečko
Beschreibung: 0025 Nosilec za urinsko vrečko
Interne Kennung: 522194
Los: LOT-0026
Titel: 0026 Nosilec za foley kateter
Beschreibung: 0026 Nosilec za foley kateter
Interne Kennung: 522195
Los: LOT-0027
Titel: 0027 Ureteralni kateter radiopačen, oliva vrh, ukrivljen
Beschreibung: 0027 Ureteralni kateter radiopačen, oliva vrh, ukrivljen
Interne Kennung: 522196
Los: LOT-0028
Titel: 0028 Ureteralni kateter radiopačen, cilindričen vrh
Beschreibung: 0028 Ureteralni kateter radiopačen, cilindričen vrh
Interne Kennung: 522197
Los: LOT-0029
Titel: 0029 Ureteralni kateter radiopačen, oliva vrh
Beschreibung: 0029 Ureteralni kateter radiopačen, oliva vrh
Interne Kennung: 522198
Los: LOT-0030
Titel: 0030 Ureteralni kateter pvc s hidrofilno prevleko
Beschreibung: 0030 Ureteralni kateter pvc s hidrofilno prevleko
Interne Kennung: 522199
Los: LOT-0031
Titel: 0031 Ureteralni stent set JJ
Beschreibung: 0031 Ureteralni stent set JJ
Interne Kennung: 522200
Los: LOT-0032
Titel: 0032 Ureteralni stent set za hipospadijo
Beschreibung: 0032 Ureteralni stent set za hipospadijo
Interne Kennung: 522201
Los: LOT-0033
Titel: 0033 Urinski katetri z balonom-dvopotni, 100% silikon z ravnim in zaobljenim vrhom in prednapolnjeno brizgo
Beschreibung: 0033 Urinski katetri z balonom-dvopotni, 100% silikon z ravnim in zaobljenim vrhom in prednapolnjeno brizgo
Interne Kennung: 522202
Los: LOT-0034
Titel: 0034 Urinski katetri z balonom-dvopotni, 100%silikon, s koničastim vrhom in prednapolnjeno brizgo
Beschreibung: 0034 Urinski katetri z balonom-dvopotni, 100%silikon, s koničastim vrhom in prednapolnjeno brizgo
Interne Kennung: 522203
Los: LOT-0035
Titel: 0035 Hidrofilni urinski kateteri za intermitentno kateterizacijo moški
Beschreibung: 0035 Hidrofilni urinski kateteri za intermitentno kateterizacijo moški
Interne Kennung: 522204
Los: LOT-0036
Titel: 0036 Hidrofilni urinski kateteri za intermitentno kateterizacijo ženski
Beschreibung: 0036 Hidrofilni urinski kateteri za intermitentno kateterizacijo ženski
Interne Kennung: 522215
Los: LOT-0037
Titel: 0037 Hidrofilni urinski kateteri za intermitentno kateterizacijo otroški
Beschreibung: 0037 Hidrofilni urinski kateteri za intermitentno kateterizacijo otroški
Interne Kennung: 522216
Los: LOT-0038
Titel: 0038 Hidrofilni urinski kateteri za intermitentno kateterizacijo deški
Beschreibung: 0038 Hidrofilni urinski kateteri za intermitentno kateterizacijo deški
Interne Kennung: 522217
Los: LOT-0039
Titel: 0039 Urinski zamašek- zamašek za katetre s katetrskim ventilom
Beschreibung: 0039 Urinski zamašek- zamašek za katetre s katetrskim ventilom
Interne Kennung: 522218
Los: LOT-0040
Titel: 0040 Hidrofilni urinski kateteri za intermitentno kateterizacijo
Beschreibung: 0040 Hidrofilni urinski kateteri za intermitentno kateterizacijo
Interne Kennung: 522219
Los: LOT-0041
Titel: 0041 Kateter urodinamski z lumnom dvosenzorski
Beschreibung: 0041 Kateter urodinamski z lumnom dvosenzorski
Interne Kennung: 522221
Los: LOT-0042
Titel: 0042 Ureteralni kateter s hidrofilno prevleko
Beschreibung: 0042 Ureteralni kateter s hidrofilno prevleko
Interne Kennung: 522222
Los: LOT-0043
Titel: 0043 Ureteralni kateter cilindrični, raven zaprt vrh
Beschreibung: 0043 Ureteralni kateter cilindrični, raven zaprt vrh
Interne Kennung: 522224