520100-2026 - Ergebnis
Litauen – Servieren von Mahlzeiten – Maitinimo paslaugos 2026 m. Lietuvos moksleivių dainų šventės dalyvių apgyvendinimo vietose III
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maitinimo paslaugos 2026 m. Lietuvos moksleivių dainų šventės dalyvių apgyvendinimo vietose III
Beschreibung: Kartojamas pirkimas neskelbiamų derybų būdu
Interne Kennung: 8520608
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55320000 Servieren von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus šv. Jono Pauliaus II gimnazijoje
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus šv. Jono Pauliaus II gimnazijoje
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Žemynos gimnazijoje
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Žemynos gimnazijoje
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Liepkalnio mokykloje
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Liepkalnio mokykloje
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijoje
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijoje
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Jono Pauliaus II progimnazijoje
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Jono Pauliaus II progimnazijoje
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Viršuliškių mokykloje
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Viršuliškių mokykloje
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Pavilnio progimnazijoje
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Pavilnio progimnazijoje
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus šv. Kristoforo progimnazijoje
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus šv. Kristoforo progimnazijoje
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centre
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centre
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjuje
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjuje
Interne Kennung: 10