See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanduiding transporteurs voor de sortering en distributie van dagbladen, bijlagen en affiches te Limburg regio Noord-West
Beschreibung: AMP is op zoek naar externe bedrijven om haar nieuwe transport- en sorteeractiviteiten in verband met de distributie van dagbladen naar abonnees te ondersteunen. De dienstverlening heeft specifiek betrekking op het sorteren en het klaarmaken van dagbladen, bijlagen en affiches voor distributie enerzijds en de tijdige distributie van deze dagbladen (“last mile” transport- of beleveringsdiensten) rechtstreeks bij de abonnees anderzijds. Het sorteren en klaarmaken van de dagbladen, bijlagen en affiches heeft betrekking op het voorbereidende en administratieve werk in het pick-up punt. Dit voorbereidende werk kan de volgende zaken omvatten: het afdrukken van verdeellijsten, het personaliseren van de dagbladen alsook het voorsorteren voor de krantenritten. De distributie van de dagbladen, bijlagen en affiches omvat de krantenroutes door de transporteurs, waarbij de dagbladen, bijlagen en affiches aan de abonnees thuis worden geleverd, tussen circa 4u30 tot 8u 's morgens (weekdagen) en tot 10u (op zaterdagen).
Interne Kennung: LIM1-2024-1-089
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60160000 Postbeförderung auf der Straße
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LIM1-2024-1-089 - 1
Interne Kennung: 1