520115-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Speichermedien – Permanentní zálohovací média 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPermanentní zálohovací média 2026
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodání permanentních zálohovacích médií (LTO pásek typu WORM) včetně: - instalace, - předání dokladů vymezených obligatorním návrhem slmouvy, - zajištění záručního servisu a technické podpory dle podmínek vymezených obligatorním návrhem smlouvy, - poskytnutí veškeré součinnosti kupujícímu při plnění povinností vyplývajících kupujícímu ze zákona č. 264/2025 Sb., o kybernetické bezpečnosti, zavádět a provádět bezpečnostní opatření v míře nezbytné pro zajištění kybernetické bezpečnosti (tj. zejména prověřovat bezpečnost dodavatelského řetězce prodávajícího, zjišťovat informace o dodavatelích, evidovat zjištěné informace a incidenty hlásit Národnímu úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost).
Interne Kennung5086/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30234000 Speichermedien
5. Los
LosLOT-0001