520126-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten – Městské kulturní zařízení Uničov, nám. Osvobození, stavební úpravy, 2. etapa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMěstské kulturní zařízení Uničov, nám. Osvobození, stavební úpravy, 2. etapa
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je provedení kompletní rekonstrukce aktuálně zřídka využívaného objektu Městského kulturního zařízení ve městě Uničově. Předmětem veřejné zakázky jsou stavební úpravy stávajícího nádvoří a zadního přístupu do objektu městského kulturního zařízení. Nově budou předlážděny veškeré zpevněné plochy, včetně podkladních souvrství, instalován nový pevný mobiliář. Na nádvoří budou realizovány dvě novostavby drobných objektů. Jedná se o vstupní objekt s pokladnou a sklady, dále objekt šaten náležící mobilnímu pódiu. Bude demolováno stávající oplocení a vybudováno nové.
Interne KennungP26V10000370
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZměna ceny v důsledku změny DPH; k ceně sjednané ve smlouvě v Kč bez DPH bude účtována daň z přidané hodnoty (DPH) vždy v zákonem stanovené sazbě a výši k datu uskutečněného zdanitelného plnění.