520127-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft – Jednokrotne koszenie zwartych płatów szczawiu alpejskiego wraz z dosiewaniem rodzimych gatunków roślin w 2025 r.” w ramach projektu: Bioróżnorodne Parki Krajobrazowe Województwa Śląskiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelJednokrotne koszenie zwartych płatów szczawiu alpejskiego wraz z dosiewaniem rodzimych gatunków roślin w 2025 r.” w ramach projektu: Bioróżnorodne Parki Krajobrazowe Województwa Śląskiego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: przeprowadzenie jednokrotnego koszenia zwartych płatów szczawiu alpejskiego Rumex alpinus na powierzchni 50 ha wraz z usunięciem biomasy oraz dosiewaniem rodzimych gatunków roślin w miejscu po wykoszonym szczawiu alpejskim w 2025 r. wraz z przeprowadzeniem prac przygotowawczych i nadzorem przyrodniczym nad realizowanymi zabiegami w sposób i na obszarze określonym w Załączniku nr 2 do SWZ. 2. Składając ofertę Wykonawca oświadcza, że przedmiot zamówienia w 100 % finansowany jest ze środków projektu „Bioróżnorodne Parki Krajobrazowe Województwa Śląskiego” w ramach dofinansowania ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 i nie będzie rozliczany z innych źródeł.
Interne KennungEE-B.65.1.1.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
5. Los
LosLOT-0001
TitelJednokrotne koszenie zwartych płatów szczawiu alpejskiego wraz z dosiewaniem rodzimych gatunków roślin w 2025 r.” w ramach projektu: Bioróżnorodne Parki Krajobrazowe Województwa Śląskiego.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: przeprowadzenie jednokrotnego koszenia zwartych płatów szczawiu alpejskiego Rumex alpinus na powierzchni 50 ha wraz z usunięciem biomasy oraz dosiewaniem rodzimych gatunków roślin w miejscu występowania szczawiu alpejskiego w 2025 r., wraz z przeprowadzeniem prac przygotowawczych i nadzorem przyrodniczym nad realizowanymi zabiegami w sposób i na obszarze określonym w Załączniku nr 2 do SWZ. 2. Składając ofertę Wykonawca oświadcza, że przedmiot zamówienia w 100 % finansowany jest ze środków projektu „Bioróżnorodne Parki Krajobrazowe Województwa Śląskiego” w ramach dofinansowania ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 i nie będzie rozliczany z innych źródeł.