See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OPSKRBA ELEKTRIČNOM ENERGIJOM
Beschreibung: OPSKRBA ELEKTRIČNOM ENERGIJOM
Interne Kennung: 3/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Obveznici
Beschreibung: Obveznici središnje javne nabave: Ured predsjednika Republike Hrvatske, Hrvatski sabor, Vlada Republike Hrvatske, uredi i stručne službe Vlade Republike Hrvatske, te tijela državne uprave (ministarstva i državne upravne organizacije).
Interne Kennung: 3/2026-1
Los: LOT-0002
Titel: Javni naručitelji iz Oduke Vlade RH 2017
Beschreibung: Javni naručitelji iz Odluke Vlade RH 2017.: svi javni naručitelji koji su proračunski korisnici državnog proračuna (osim korisnika koji se nalaze na razdjelu Ministarstva zdravstva), Hrvatski zavod za mirovinsko osiguranje, Hrvatski zavod za zapošljavanje.
Interne Kennung: 3/2026-2
Los: LOT-0003
Titel: Javni naručitelji iz Odluke Vlade RH 2019
Beschreibung: Javni naručitelji iz Odluke Vlade RH 2019: proračunski korisnici državnog proračuna koji se nalaze na razdjelu Ministarstva zdravstva i Hrvatski zavod za zdravstveno osiguranje.
Interne Kennung: 3/2026-3