See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Wadowice w roku 2027 – art.214 ust.1 pkt7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Wadowice w roku 2027.Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia i sposobu realizacji zamówienia zawarte jest w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącego załącznik nr 1 do zaproszenia negocjacji.
Interne Kennung: OŚ.271.17.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Wadowice w roku 2027 – zamówienie z wolnej ręki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Wadowice w roku 2027- szczegółowy opis- ZAŁĄCZNIK NR 1 DO ZAPROSZENIA DO NEGOCJACJI: Opis przedmiotu zamówienia.