See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa drobnego sprzętu medycznego i materiałów jednorazowego użytku – część I ”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych, materiałów jednorazowego użytku oraz pozostałych materiałów. Przedmiot zamówienia został podzielony na pakiety
Interne Kennung: PZ/30/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 18424300 Einweghandschuhe, 33141420 Operationshandschuhe, 33141640 Dränvorrichtungen, 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion, 33141200 Katheter, 33141220 Kanülen, 33141310 Spritzen, 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kaniule igły strzykawki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych, materiałów jednorazowego użytku oraz pozostałych materiałów. Przedmiot zamówienia został podzielony na pakiety , łącznie 10.Szczegółowe parametry w zakresie przedmiotu zamówienia (opis przedmiotu zamówienia, parametry wymagane, szacunkowa ilości) określone są w Załącznikach nr 1÷10 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zwiększającego zakres zamówienia o ilość poszczególnego asortymentu oraz zwiększającego wartość zamówienia podstawowego maksymalnie o 50% w stosunku do wartości podstawowej zawartej umowy. Pozostałe zapisy dotyczące opcji znajdują się w pkt. IX SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Anestezjologia
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pojemniki na odpady medyczne
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Cewniki, dreny, zgłębniki
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Drobny sprzęt medyczny, materiały i narzędzia
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Rękawice specjalistyczne
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7- Akcesoria Blok operacyjny
Los: LOT-0008
Titel: Infuzja
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Elektrody i żele
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Drenaż ran
Interne Kennung: Pakiet nr 10