2. Verfahren
Verfahren
Titel: Staat van Groningen en Noord-Drenthe
Beschreibung: De Tweede Kamer der Staten-Generaal heeft in 2023 een parlementaire enquête gehouden over de gevolgen van de aardgaswinning in Groningen. Deze enquête heeft geleid tot het rapport “Groningers boven gas”, waarin de enquêtecommissie constateerde dat de inwoners van het gaswinningsgebied in Groningen decennialang onevenredig de negatieve gevolgen van de gaswinning hebben gedragen, en dat Nederland een “ereschuld” aan de regio heeft in te lossen. De kabinetsreactie op dit rapport - “Nij Begun” – bevatte 50 maatregelen waarmee het Kabinet opvolging gaf aan de conclusies en aanbevelingen van de parlementaire enquêtecommissie. € 3.200.000,00
Interne Kennung: 201865002.001.116
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73110000 Forschungsdienste, 73300000 Planung und Ausführung von Forschung und Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: . € 3.200.000,00
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er zijn geen opties