2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Energetyki Cieplnej Opolszczyzny SA
Beschreibung: Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Energetyki Cieplnej Opolszczyzny SA
Interne Kennung: 62.2026
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej ECO SA: • Energetyka Cieplna Opolszczyzny SA, • ECO Malbork Sp. z o.o., • ECO Kutno Sp. z o.o., • ECO Jelenia Góra Sp. z o.o., • ECO Kogeneracja Sp. z o.o., • ECO Logistyka Sp. z o.o., • ECO Serwis Sp. z o.o., • ECO Ciepło Lokalne I Sp. z o.o., • ECO Ciepło Lokalne II Sp. z o.o. Przedmiotem umowy ubezpieczenia będą poniższe rodzaje ubezpieczeń • Ubezpieczenie mienia od ryzyk żywiołowych (PD) zawarte w systemie od wszystkich ryzyk (AR), Przedmiot ubezpieczenia: wszystkie środki trwałe (z wyłączeniem sieci podziemnych), środki obrotowe, niskocenne środki trwałe, wartości pieniężne, nakłady adaptacyjne, mienie osób trzecich. Zakres ubezpieczenia: ubezpieczenie od wszystkich ryzyk. Szacunkowa łączna suma ubezpieczenia dla wszystkich lokalizacji: 950.000.000,00 zł. Szacunkowa wartość mienia w największej lokalizacji (Opole): ok. 250.000.000,00 zł. • Ubezpieczenie przerw w działalności wskutek wystąpienia ryzyk żywiołowych i innych zdarzeń losowych (BI), Szacunkowa łączna suma ubezpieczenia w 10 lokalizacjach ok. 70.000.000,00 zł. Najwyższa suma ubezpieczenia w lokalizacji: 20.000.000,00 zł. Okres odszkodowawczy 12 miesięcy. • Ubezpieczenie maszyn i urządzeń od ryzyk awaryjnych (MB), Przedmiotem ubezpieczenia są wybrane maszyny i urządzenia. Szacunkowa łączna suma ubezpieczenia: 400.000.000,00 zł. Szacunkowa wartość mienia w największej lokalizacji (Opole): ok. 150.000.000,00 zł. • Ubezpieczenie przerw w działalności wskutek ryzyk awaryjnych (MLoP), Szacunkowa łączna suma ubezpieczenia w 10 lokalizacjach ok. 70.000.000,00 zł. Najwyższa suma ubezpieczenia w lokalizacji: 20.000.000,00 zł. Okres odszkodowawczy 12 miesięcy. • Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk (EE), Szacunkowa łączna suma ubezpieczenia sprzętu stacjonarnego i przenośnego: 9.000.000,00 zł. • Ubezpieczenie sprzętu i maszyn budowlanych (CPM), Szacunkowa łączna suma ubezpieczenia: 3.200.000,00 zł. • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności oraz z tytułu posiadanego mienia (OC), Przedmiot ubezpieczenia co najmniej odpowiedzialność deliktowa, kontraktowa, za produkt. Suma gwarancyjna: nie mniej niż 10.000.000,00 zł. Działalność podstawowa (ok. 90% obrotu): wytwarzanie, przesyłanie i dystrybucja ciepła i energii elektrycznej, handel energią elektryczną. • Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania działalności usługowej w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych (OC księgi).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcja polegająca na możliwości przedłużenia umowy maksymalnie na dwa kolejne dwunastomiesięczne okresy rozliczeniowe. Zasady zastosowania opcji określone zostaną w opisie potrzeb i wymagań zamawiającego, podlegać mogą weryfikacji po przeprowadzeniu dialogu i następnie zostaną określone w SWZ.