2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění pozáručního a havarijního servisu, oprav, běžné údržby a profylaktických prohlídek techniky pro měření ovzduší.
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je provádění: • pozáručního servisu včetně havarijního, • oprav, • běžné údržby a • profylaktických prohlídek v intervalu 1 roku techniky pro měření ovzduší zadavatele (specifikovaných v přílohách 1A a 1B této zadávací dokumentace tak, aby byl zajištěn bezproblémový, efektivní, hospodárný provoz a maximální životnost této techniky po stránce funkčnosti i bezpečnosti.
Interne Kennung: ZUCRX00JWWTP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Provádění pozáručního a havarijního servisu, oprav, běžné údržby a profylaktických prohlídek v intervalu 1 roku analyzátorů Horiba APNA-370, řediček Horiba ASGU 370 a systému čištění nulového plynu.
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je provádění: • pozáručního servisu včetně havarijního, • oprav, • běžné údržby a • profylaktických prohlídek v intervalu 1 roku analyzátorů Horiba APNA-370, řediček Horiba ASGU 370 a systému čištění nulového plynu specifikovaných v příloze 1A této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: ZUCRX00JWWTP - ČÁST 01
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje na základě ustanovení § 100 odst. 1 zákona v příslušné části veřejné zakázky, možnost změny závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku. a) Výčet techniky pro měření ovzduší v Přílohách 1A, 3A, 4A této zadávací dokumentace není konečný a může se v průběhu doby plnění této veřejné zakázky měnit, a to zejména na základě vyřazení již nefunkční, či pořízení nové techniky. Cena za paušální platbu u nového zařízení se určí jako cena v čase a místě obvyklá. Ceny uvedené v Příloze č. 1 Smluv o dílo (pro příslušnou část veřejné zakázky) zůstávají danou změnou nedotčeny. Taková případná změna vyžaduje vyhotovení písemného dodatku mezi smluvními stranami. b) Změna se týká možnosti poskytnutí služeb, které budou svými charakteristikami odpovídat předmětu této veřejné zakázky, a které nebyly zadavatelem požadovány (zadavatel v době realizace veřejné zakázky neměl požadavek na takovou službu, odpovídá zadání veřejné zakázky a dodavatel má takové služby v portfoliu (je schopen služby provést) nebo se jedná o inovované služby, které nemění celkovou povahu veřejné zakázky a budou svými charakteristikami odpovídat předmětu této veřejné zakázky. V takovém případě se dodavatel předem dohodne s kontaktní osobou zadavatele na výši jednotkové ceny za tuto službu. Taková změna rozsahu služeb bude provedena písemným dodatkem ke smlouvě.
Los: LOT-0002
Titel: Provádění pozáručního a havarijního servisu, oprav, běžné údržby a profylaktických prohlídek v intervalu 1 roku imisní měřící techniky.
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je provádění: • pozáručního servisu včetně havarijního, • oprav, • běžné údržby a • profylaktických prohlídek v intervalu 1 roku imisní měřící techniky zadavatele (specifikovaných v příloze 1B této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: ZUCRX00JWWTP - ČÁST 02
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje na základě ustanovení § 100 odst. 1 zákona v příslušné části veřejné zakázky, možnost změny závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku. a) Výčet techniky pro měření ovzduší v Přílohách 1B, 3B i 4B této zadávací dokumentace není konečný a může se v průběhu doby plnění této veřejné zakázky měnit, a to zejména na základě vyřazení již nefunkční, či pořízení nové techniky. Cena za paušální platbu u nového zařízení se určí jako cena v čase a místě obvyklá. Ceny uvedené v Příloze č. 1 Smluv o dílo (pro příslušnou část veřejné zakázky) zůstávají danou změnou nedotčeny. Taková případná změna vyžaduje vyhotovení písemného dodatku mezi smluvními stranami. b) Změna se týká možnosti poskytnutí služeb, které budou svými charakteristikami odpovídat předmětu této veřejné zakázky, a které nebyly zadavatelem požadovány (zadavatel v době realizace veřejné zakázky neměl požadavek na takovou službu, odpovídá zadání veřejné zakázky a dodavatel má takové služby v portfoliu (je schopen služby provést) nebo se jedná o inovované služby, které nemění celkovou povahu veřejné zakázky a budou svými charakteristikami odpovídat předmětu této veřejné zakázky. V takovém případě se dodavatel předem dohodne s kontaktní osobou zadavatele na výši jednotkové ceny za tuto službu. Taková změna rozsahu služeb bude provedena písemným dodatkem ke smlouvě.