See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala - Rozbudowa systemu kopii zapasowych- oprogramowanie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu kopii zapasowych – oprogramowanie w ramach zadania „Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala” mająca na celu zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa przetwarzania danych medycznych oraz ciągłości działania systemów informatycznych szpitala, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Celem zadania jest rozbudowa systemu tworzenia i odtwarzania kopii zapasowych o funkcjonalność replikacji baz danych do środowiska odmiejscowionego, wzmocnienie mechanizmów ciągłości działania oraz modernizację środowiska przechowywania danych poprzez utworzenie środowiska wysokiej dostępności baz danych. W tym celu konieczne jest wykonanie migracji istniejącego środowiska baz danych na nową platformę wirtualizacyjną. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Zał. Nr 1 Opis przedmiotu zamówienia – Formularz oferty szczegółowy oraz wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający wymaga, aby realizacja przedmiotu zamówienia odbywała się zgodnie z zasadą DNSH („nie czyń poważnych szkód”) dla celów środowiskowych, wynikającą z art. 17 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18.06.2020 r. oraz warunków określonych w rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/241 z dnia 12 lutego 2021 r. ustanawiającym Instrument na rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności (RRF) oraz wytycznymi dotyczącymi Krajowego Planu Odbudowy, z zachowaniem polityk horyzontalnych, w szczególności z zasadą równości szans i niedyskryminacji.
Interne Kennung: DZP-271-13-U/26
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72320000 Datenbankdienste, 72322000 Datenverwaltung
5. Los
Los: LOT-0001