2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inspectie en Reinigen Kolken 2026 - 2030
Beschreibung: Het bestaande onderhoudscontract voor inspecteren en reinigen van kolken in de gemeente Almelo wordt op 30 september 2026 beëindigd. Onderhoud van de kolken blijft actueel, daarom worden de diensten opnieuw aanbesteed.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90640000 Reinigung und Entleerung von Einlaufschächten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen