2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Sukcesywny odbiór, transport oraz zagospodarowanie w procesie odzysku odpadów o kodzie 19 12 04 oraz 15 01 02 z Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Promniku gm. Strawczyn”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór, transport oraz zagospodarowanie w procesie odzysku odpadów o kodzie 19 12 04 oraz 15 01 02 z Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Promniku gm. Strawczyn.
Vorherige Bekanntmachung: 390600-2025
Interne Kennung: PGO/01/06/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1- Sukcesywny odbiór, transport oraz zagospodarowanie w procesie odzysku odpadów o kodzie 19 12 04
Beschreibung: Część nr 1 - Szacowana ilość odpadów o kodzie 19 12 04, która zostanie przekazana Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy wyniesie: 1400 Mg (minimalna gwarantowana ilość odpadów do przekazania wynosi 1120 Mg). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 1 oraz 2 znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Los: LOT-0002
Titel: Część 2- Sukcesywny odbiór, transport oraz zagospodarowanie w procesie odzysku odpadów o kodzie 15 01 02
Beschreibung: Część nr 2 - Szacowana ilość odpadów o kodzie 15 01 02, która zostanie przekazana Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy wyniesie: 500 Mg (minimalna gwarantowana ilość odpadów do przekazania wynosi 250 Mg). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 1 oraz 2 znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: Część 2