520288-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa leków w ramach programu lekowego Narodowego Funduszu Zdrowia pn. „Leczenie choroby Gauchera Typu I oraz Typu III” dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa leków w ramach programu lekowego Narodowego Funduszu Zdrowia pn. „Leczenie choroby Gauchera Typu I oraz Typu III” dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje dostawę leków w ramach programu lekowego Narodowego Funduszu Zdrowia pn. „Leczenie choroby Gauchera Typu I oraz Typu III” dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie 2 części
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelLek w ramach programu lekowego – leczenie choroby Gauchera 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach programu lekowego Narodowego Funduszu Zdrowia pn. „Leczenie choroby Gauchera Typu I oraz Typu III” dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowień i opcji
LosLOT-0002
TitelLek w ramach programu lekowego – leczenie choroby Gauchera 2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach programu lekowego Narodowego Funduszu Zdrowia pn. „Leczenie choroby Gauchera Typu I oraz Typu III” dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 2