See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluge osiguranja
Beschreibung: Predmet nabave su usluge osiguranja. Predmet nabave je podijeljen na tri grupe kako slijedi: Grupa 1: Grad Karlovac, osnovne škole, dječji vrtići, ustanove Grada Karlovca - osiguranje imovine,odgovornosti, nezgode,vozila i plovila - osiguranje imovine - osiguranje od odgovornosti - izvanugovorne (javne) odgovornosti, profesionalne odgovornosti - osiguranje osoba od posljedica nesretnog slučaja (nezgode) - osiguranje od odgovornosti vozača iz upravljanja motornim vozilom - AO+ - kasko osiguranje vozila - obavezno osiguranje od odgovornosti vlasnika odnosno korisnika plovila na motorni pogon zaštete trećim osobama - dragovoljno osiguranje odgovornosti vlasnika odnosno korisnika plovila na motorni pogon - kasko osiguranje plovila Grupa 2: Trgovačka društva Grada Karlovca - osiguranje imovine, odgovornosti, nezgode, vozila iturističkih paket aranžmana - osiguranje imovine - osiguranje od odgovornosti - izvanugovorne (javne) odgovornosti, profesionalne odgovornosti,osiguranje od prijevozničke odgovornosti - osiguranje osoba od posljedica nesretnog slučaja (nezgode) - osiguranje od odgovornosti vozača iz upravljanja motornim vozilom - AO+ - kasko osiguranje vozila - jamstvo za turističke paket aranžmane Grupa 3: Dodatno zdravstveno osiguranje - Dodatno zdravstveno osiguranje
Interne Kennung: 190/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grad Karlovac, osnovne škole, dječji vrtići, ustanove Grada Karlovca - osiguranje imovine, odgovornosti,nezgode,vozila i plovila
Beschreibung: Grupa 1: Grad Karlovac, osnovne škole, dječji vrtići, ustanove Grada Karlovca -osiguranje imovine, odgovornosti, nezgode,vozila i plovila - osiguranje imovine - osiguranje od odgovornosti - izvanugovorne (javne) odgovornosti, profesionalneodgovornosti - osiguranje osoba od posljedica nesretnog slučaja (nezgode) - osiguranje od odgovornosti vozača iz upravljanja motornim vozilom - AO+ - kasko osiguranje vozila - obavezno osiguranje od odgovornosti vlasnika odnosno korisnika plovila na motorni pogonza štete trećim osobama - dragovoljno osiguranje odgovornosti vlasnika odnosno korisnika plovila na motorni pogon - kasko osiguranje plovila
Interne Kennung: 190/26-1
Los: LOT-0002
Titel: Trgovačka društva Grada Karlovca - osiguranje imovine,odgovornosti, nezgode, vozila i turističkih paket aranžmana
Beschreibung: Grupa 2: Trgovačka društva Grada Karlovca - osiguranje imovine, odgovornosti, nezgode,vozila i turističkih paket aranžmana - osiguranje imovine - osiguranje od odgovornosti - izvanugovorne (javne) odgovornosti, profesionalneodgovornosti, osiguranje od prijevozničke odgovornosti - osiguranje osoba od posljedica nesretnog slučaja (nezgode) - osiguranje od odgovornosti vozača iz upravljanja motornim vozilom - AO+ - kasko osiguranje vozila - jamstvo za turističke paket aranžmane CPV oznaka i naziv: 66510000 Osigurateljne
Interne Kennung: 190/26-2
Los: LOT-0003
Titel: Dodatno zdravstveno osiguranje
Beschreibung: Grupa 3: Dodatno zdravstveno osiguranje
Interne Kennung: 190/26-3