See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nadogradnja tonskog prespojnog sustava glavne režije s održavanjem
Beschreibung: Nadogradnja tonskog prespojnog sustava glavne režije s održavanjem
Interne Kennung: VV-35/25
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Nadogradnja tonskog prespojnog sustava glavne režije s održavanjem Procijenjena vrijednost investicije: 299.868,30 EUR Procijenjena vrijednost održavanja u razdoblju od 4 godine: 75.000,00 EUR