520332-2025 - Ergebnis
Tschechien – Planungsleistungen im Bauwesen – Zhotovení projektové dokumentace
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZhotovení projektové dokumentace
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je uzavření Rámcové smlouvy mezi Zadavatelem a nejvýše dvaceti (20) vybranými Dodavateli na vypracování dokumentace pro provedení stavby optických sítí FTTH, na základě připravených DÚS (dokumentací pro územní souhlas), vydaného územního souhlasu a dalších podkladů. Součástí plnění je dále vypracování položkových rozpočtů pro montážní práce optické sítě a dokopů přípojek pro jednotlivé připojované objekty.
Interne KennungProjekce_Rámcová dohoda
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZveřejněno odpovídající předběžné oznámení
Zentrale Elemente des VerfahrensZadavatel hodlá uzavřít rámcovou dohodu s obnovením soutěže s maximálně 20 dodavateli
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenProdloužení smlouvy