2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky kapalného medicinálního kyslíku 2026-2030
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcových dohod mezi jednotlivými pověřujícími zadavateli a jedním dodavatelem, na základě, kterých budou zadávány veřejné zakázky na dodávky léčivého přípravku kapalného medicinálního kyslíku (dále jen „medicinální kyslík“ či „kapalný medicinální kyslík“). Předmětem zadávacího řízení je i - zajištění servisu zásobníků na medicinální kyslík (dále jen „zásobník“) u všech pověřujících zadavatelů, - pronájem zásobníku na medicinální kyslík s telemetrickou jednotkou v případě Nemocnice Znojmo, p. o. a Nemocnice TGM Hodonín, p. o. a - pronájem telemetrické jednotky v případě Nemocnice Břeclav, p. o. Předmětem rámcových dohod je zabezpečení průběžných dodávek kapalného medicinálního kyslíku včetně logistického zajištění dodávek, pronájem zásobníků, pronájem telemetrických jednotek a servis zásobníků, a to v souladu se všemi podmínkami uvedenými v této zadávací dokumentaci a jejich přílohách tak, aby byl zajištěn řádný provoz pověřujících zadavatelů, jakožto zařízení poskytujících zdravotní péči (dále jen „zařízení“). Poskytování zdravotní péče přímo souvisí s vlastnostmi dodávaného kapalného medicinálního kyslíku, který musí splňovat veškeré požadavky podle příslušných právních předpisů, resp. příslušných technických norem. Medicinální kyslík bude plněn do zásobníků, které jsou ve vlastnictví Jihomoravského kraje, jakožto zřizovatele pověřujících zadavatelů a ve správě těchto pověřujících zadavatelů, s výjimkou Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace a Nemocnice TGM Hodonín, příspěvková organizace, které budou mít zásobník po dobu plnění rámcové dohody v pronájmu od vybraného dodavatele a ten bude plnit medicinální kyslík do jím pronajatých zásobníků.
Interne Kennung: P26V00002518
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111900 Sauerstoff, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste, 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen, 70130000 Vermietung von Grundstücken im Eigenbesitz
5. Los
Los: LOT-0001