2. Verfahren
Verfahren
Titel: KS Plzeň – výstavba justičního areálu v Karlových Varech – aktualizace dokumentace ke stavebnímu povolení
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je vypracování aktualizace projektové dokumentace ve stupni Dokumentace pro stavební povolení na novostavbu Krajského soudu v Karlových Varech v areálu Krajského úřadu Karlovarského kraje v Karlových Varech - Dvorech, která byla zpracována v letech 2007 až 2008 Ing. arch. Karlem Svobodou (dále jen „projektová dokumentace“), v návaznosti na studii s názvem „Srovnávací studie: Krajský soud Karlovy Vary“, zpracovanou společností Architektura s.r.o. v prosinci roku 2023 (Příloha č. 7 ZD). Na základě projektové dokumentace bylo vydáno stavebním úřadem Magistrátu města Karlovy Vary dne 21. 10. 2008 stavební povolení č. j. SÚ/3845/08/Pos, které je doposud pravidelně prodlužováno. Součástí aktualizace projektové dokumentace je komplexní revize hmotového uspořádání a prostorových požadavků a aktualizace architektonického návrhu s důrazem na jeho modernost, zohlednění současných trendů v architektuře i stavebnictví, s předpokladem implementace udržitelných technologií (fotovoltaika, tepelné čerpadlo, alternativně i šetření vodou či její dvojí používání, zelené střechy, zelené fasády...), ochrana životního prostředí a využití digitálního projekčního a stavebního prostředí. Aktualizací projektové dokumentace je dále myšlena komplexní revize prostorových požadavků, energetického hospodářství a technologických prvků odpovídající datu aktualizace a stavebnímu vývoji. Přímou součástí předmětu plnění je i zajištění inženýrské činnosti, zejména zajištění vydání stanovisek dotčených orgánů státní správy k aktualizované projektové dokumentaci a vydání změny rozsahu Stavebního povolení v režimu nového stavebního zákona.
Interne Kennung: Spr 803/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001