2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Mszana w okresie od 1 stycznia 2027 do 31 grudnia 2027r.
Beschreibung: CPV 90500000-2 Usługi związane z odpadami CPV 90511000-2 Usługi wywozu odpadów CPV 90512000-9 Usługi transportu odpadów CPV 90513100-7 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych
Interne Kennung: PI.271.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: SWZ+ załączniki
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbieranie i transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Mszana w okresie od 1 stycznia 2027 do 31 grudnia 2027r.
Beschreibung: Odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Mszana w okresie od 1 stycznia 2027 do 31 grudnia 2027r.: a) z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, b) zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, c) Z Zaopatrzenie właścicieli nieruchomości zamieszkałych w worki LDPE do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych, Przeprowadzenie akcji edukacyjnych
Interne Kennung: PI.2717.4.2026