2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwerp, levering, installatie, instructie en onderhoud van bedrijfskeukens voor de locaties Vidar, Stadhuis Geleen en Hanenhof.
Beschreibung: Het betreft een overheidsopdracht voor het ontwerpen, leveren (transport), installeren, verzorgen van instructie en onderhoud gedurende minimaal 5 jaren van een bedrijfskeuken voor de nieuwe huisvestingslocaties voor Vidar, Stadhuis Geleen en Hanenhof (alle in Geleen) met zaaknummer 26/841745, Voor Vidar betreft het nieuwbouw van de huisvesting; voor Stadhuis Geleen betreft het vernieuwbouw en de Hanenhof wordt verbouwd. Het betreft het leveren en bedrijfsvaardig opleveren van 3 bedrijfskeukens, inclusief minimaal 5 jaren onderhoud, volgens bestek en tekeningen behorende bij deze leidraad. Tevens valt vervanging van apparatuur en onderhoud van deze vervangende apparatuur gedurende de resterende onderhoudstermijn van deze overeenkomst ook binnen de scope van de opdracht onder de scope van de aanbesteding.
Interne Kennung: Z/26/841745
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50883000 Reparatur und Wartung von Verpflegungseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Ontwerp, levering, installatie, instructie en onderhoud van bedrijfskeukens voor de locaties Vidar, Stadhuis Geleen en Hanenhof. Het betreft het leveren en bedrijfsvaardig opleveren van 3 bedrijfskeukens, inclusief minimaal 5 jaren onderhoud, volgens bestek en tekeningen behorende bij deze leidraad. Tevens valt vervanging van apparatuur en onderhoud van deze vervangende apparatuur gedurende de resterende onderhoudstermijn van deze overeenkomst ook binnen de scope van de opdracht onder de scope van de aanbesteding.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: - onderhoud voor de periode van jaar 6 t/m jaar 10 voor locatie Vidar; - onderhoud voor de periode van jaar 6 t/m jaar 10 voor locatie Stadhuis Geleen; - onderhoud voor de periode van jaar 6 t/m jaar 10 voor locatie Hanenhof.