2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie konserwacji, naprawy oraz usuwanie awarii instalacji urządzeń gazowych w obiektach znajdujących się na terenach kompleksów wojskowych administrowanych przez 26 WOG w Zegrzu
Beschreibung: Wykonanie konserwacji, naprawy oraz usuwanie awarii instalacji urządzeń gazowych w obiektach znajdujących się na terenach kompleksów wojskowych administrowanych przez 26 WOG w Zegrzu
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531200 Wartung von Gasverbrauchseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: JAWNA - Wykonanie konserwacji, naprawy oraz usuwanie awarii instalacji urządzeń gazowych w obiektach znajdujących się na terenach kompleksów wojskowych administrowanych przez 26 WOG w Zegrzu: SOI Celestynów, GZ Zegrze, GZ Kazuń, GZ Ostrów Mazowiecka
Beschreibung: Wykonanie konserwacji, naprawy oraz usuwanie awarii instalacji urządzeń gazowych w obiektach znajdujących się na terenach kompleksów wojskowych administrowanych przez 26 WOG w Zegrzu: SOI Celestynów, GZ Zegrze, GZ Kazuń, GZ Ostrów Mazowiecka
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Informacja o opcjach: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w wysokości do 50% zamówienia podstawowego, dotyczącego napraw awaryjnych. Skorzystanie z prawa opcji stanowić będzie zatem zwiększenie wartości przewidzianej dla napraw awaryjnych. Zamówienia podobne: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych, zamówienia na dodatkowe dostawy, o których mowa odpowiednio w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8* ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, a dla zamówień w dziedzinach obronności i bezpieczeństwa dodatkowych dostaw, albo zamówienia uzupełniającego tego samego rodzaju, co zamówienie podstawowe na usługi lub roboty budowlane, o których mowa odpowiednio w art. 415 ust. 2 pkt 5 i 6* ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych: w wysokości 25 % kwoty zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: ZASTRZEŻONA - Wykonanie konserwacji, naprawy oraz usuwanie awarii instalacji urządzeń gazowych w obiektach znajdujących się na terenach kompleksów wojskowych administrowanych przez 26 WOG w Zegrzu: SOI Celestynów, GZ Kazuń, GZ Ostrów Mazowiecka, GZ Legionowo
Beschreibung: Wykonanie konserwacji, naprawy oraz usuwanie awarii instalacji urządzeń gazowych w obiektach znajdujących się na terenach kompleksów wojskowych administrowanych przez 26 WOG w Zegrzu: SOI Celestynów, GZ Kazuń, GZ Ostrów Mazowiecka, GZ Legionowo