2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maaiwerkzaamheden (intensief)
Beschreibung: De werkzaamheden van de opdracht bestaan in hoofdzaak uit de volgende onderdelen: a) Maaien intensief (recreatief grasveld) b) Schonen en maaien van hondenuitlaatvoorzieningen Zie bestek
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie leidraad Zie bestek
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst heeft een vaste looptijd van één (1) jaar, van 1 januari 2026 tot en met 31 december 2026. De overeenkomst kan optioneel door opdrachtgever drie (3) keer worden verlengd met de duur van één (1) jaar.