2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technisch bouwkundig advies
Beschreibung: Zadkine wil ondersteund worden bij het opstellen van bouwkundige bestekken. Daarvoor zoekt Zadkine een partij die op een breed vlak technisch advies kan leveren en een bijdrage kan leveren aan het opstellen van aanbestedingsleidraden en de beoordeling van inschrijvingen. Omvang is onbekend en al de komende jaren afhankelijk zijn van de huisvestingsvisie.
Interne Kennung: ZAD-2024-groen-14
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71312000 Beratung im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Technisch bouwkundig advies Onbekend; afhankelijk van huisvestingsvisie.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -