520384-2026 - Wettbewerb
Polen – Schneeräumung – Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2026/2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2026/2027
Beschreibung3. Opis przedmiotu zamówienia. Zamówienie zostało podzielone na 3 części: CZĘŚĆ Nr I – południowa obejmująca: a) a) zimowe utrzymanie dróg o długości 136,589 km b) działania organizacyjno techniczne c) przygotowanie materiałów do usuwania i zapobiegania śliskości d) usuwanie śniegu z dróg e) usuwanie śliskości zimowej z dróg poprzez stosowanie środków chemicznych lub materiałów niechemicznych (uszarstniających) f) prace porządkowe po sezonie zimowym (oczyszczanie dróg po zimie) zgodnie z ZAŁĄCZNIKIEM NR 3A. CZĘŚĆ Nr II – północna obejmująca: a) a) zimowe utrzymanie dróg o długości 107,215 km b) działania organizacyjno techniczne c) przygotowanie materiałów do usuwania i zapobiegania śliskości d) usuwanie śniegu z dróg e) usuwanie śliskości zimowej z dróg poprzez stosowanie środków chemicznych lub materiałów niechemicznych (uszarstniających) f) prace porządkowe po sezonie zimowym (oczyszczanie dróg po zimie) zgodnie z ZAŁĄCZNIKIEM NR 3B. CZĘŚĆ Nr III – Gmina Knurów obejmująca: a) a) zimowe utrzymanie dróg o długości 10,679 km b) działania organizacyjno techniczne c) przygotowanie materiałów do usuwania i zapobiegania śliskości d) usuwanie śniegu z dróg e) usuwanie śliskości zimowej z dróg poprzez stosowanie środków chemicznych lub materiałów niechemicznych (uszarstniających) f) prace porządkowe po sezonie zimowym (oczyszczanie dróg po zimie) zgodnie z ZAŁĄCZNIKIEM NR 3C.
Interne KennungZDP/DI/3421/21/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCZĘŚĆ Nr I – południowa
BeschreibungCZĘŚĆ Nr I – południowa obejmująca: a) zimowe utrzymanie dróg o długości 136,589 km b) działania organizacyjno techniczne c) przygotowanie materiałów do usuwania i zapobiegania śliskości d) usuwanie śniegu z dróg e) usuwanie śliskości zimowej z dróg poprzez stosowanie środków chemicznych lub materiałów niechemicznych (uszarstniających) f) prace porządkowe po sezonie zimowym (oczyszczanie dróg po zimie) zgodnie z ZAŁĄCZNIKIEM NR 3A.
Interne KennungCZĘŚĆ Nr I – południowa
LosLOT-0002
TitelCZĘŚĆ Nr II – północna
BeschreibungCZĘŚĆ Nr II – północna obejmująca: a) zimowe utrzymanie dróg o długości 107,215 km b) działania organizacyjno techniczne c) przygotowanie materiałów do usuwania i zapobiegania śliskości d) usuwanie śniegu z dróg e) usuwanie śliskości zimowej z dróg poprzez stosowanie środków chemicznych lub materiałów niechemicznych (uszarstniających) f) prace porządkowe po sezonie zimowym (oczyszczanie dróg po zimie) zgodnie z ZAŁĄCZNIKIEM NR 3B.
Interne KennungCZĘŚĆ Nr II – północna
LosLOT-0003
TitelCZĘŚĆ Nr III – Gmina Knurów
BeschreibungCZĘŚĆ Nr III – Gmina Knurów obejmująca: a) a) zimowe utrzymanie dróg o długości 10,679 km b) działania organizacyjno techniczne c) przygotowanie materiałów do usuwania i zapobiegania śliskości d) usuwanie śniegu z dróg e) usuwanie śliskości zimowej z dróg poprzez stosowanie środków chemicznych lub materiałów niechemicznych (uszarstniających) f) prace porządkowe po sezonie zimowym (oczyszczanie dróg po zimie) zgodnie z ZAŁĄCZNIKIEM NR 3C.
Interne KennungCZĘŚĆ Nr III – Gmina Knurów